Pogoda na listopad 2021. Takiej długoterminowej prognozy na listopad nikt się nie spodziewał!

i

Autor: artellliii72/cc0/Pixabay.com Pogoda na listopad 2021. Takiej długoterminowej prognozy na listopad nikt się nie spodziewał!

Pogoda na listopad 2021. Takiej długoterminowej prognozy na listopad nikt się nie spodziewał!

2021-10-25 20:18

Pogoda na listopad 2021. Prognoza długoterminowa na listopad mówi, że względem października dojdzie do znacznego ochłodzenia, ale to żadne zaskoczenie. Od wielu lat natomiast 11. miesiąc roku kojarzy nam się nieodmiennie ze znaczną ilością deszczu. Tymczasem prognoza długoterminowa na listopad 2021 daje nam nadzieję, że w tym roku będzie jednak inaczej.

Pogoda na listopad 2021. Prognoza długoterminowa na listopad. Na początek słońce

Pogoda na listopad 2021 nie powinna nas w tym roku przyprawić o ból głowy, a jeszcze może nas pozytywnie zaskoczyć. Jak informuje pogoda.interia.pl, prognoza długoterminowa na listopad przyniesie nam przede wszystkim wyraźne, względem października, ochłodzenie. Pierwsza dekada miesiąca upłynie jednak jeszcze pod znakiem ciepła, bo termometry pokażą ok. 10 stopni Celsjusza w dzień, a od 0-5 kresek w nocy. W tym czasie można też liczyć na dużo przejaśnień i praktycznie brak opadów deszczu. Pogoda popsuje się dopiero po 10 listopada, bo przez kilka dni niebo przykryją chmury, a temperatura spadnie o 2-3 stopnie. Największy chłód zapowiada się od 14-18 listopada, gdy termometry pokażą tylko 3-4 stopnie i poniżej zera w nocy i w końcu, jak na pogodę na listopad przystało, pojawi się deszcz - opady będą jednak niewielkie i będą miały charakter przelotny. W tym czasie będzie też mocniej wiało.

Dalsza część tekstu o pogodzie na listopad 2021 POD QUIZEM.

Czytaj też: Wszystkich Świętych 2021. Pogoda na cmentarzach od 30 października do 1 listopada

Pogoda na listopad 2021. Prognoza długoterminowa na listopad. Będzie też śnieg

Jak informuje pogoda.interia.pl, pogoda na listopad 2021 znowu przyniesie wyższe temperatury od 19. dnia miesiąca, tj. 7-9 stopni i dodatnie temperatury w nocy. Ponownie pojawi się też słońce, które przerwą krótkotrwałe, 1-2 dniowe opady deszczu (ok. 25 listopada). Ostatnie kilka dni to najpierw słońce, a później drastyczne ochłodzenie, bo słupki rtęci pokażą tylko 1-2 stopnie. Sama końcówka miesiąca może ponadto przynieść niewielkie opady śniegu - w nocy powróci mróz.

Czytaj też: Śnieg zasypie groby na Wszystkich Świętych? Prognoza pogody na 1 listopada nie zostawia złudzeń

Sonda
Czy sprawdzasz codziennie prognozę pogody?

Pogoda: Wiatr powala drzewa i blokuje pociągi. Ofiary śmiertelne i ranni! [ZDJĘCIA]

Potężna wichura we Wrocławiu
Nasi Partnerzy polecają