Wszystkich Świętych 2021. Pogoda na cmentarzach od 30 października do 1 listopada. Dużo i bardzo dużo słońca!

i

Autor: congerdesign/cc0/Pixabay.com Wszystkich Świętych 2021. Pogoda na cmentarzach od 30 października do 1 listopada. Dużo i bardzo dużo słońca!

Wszystkich Świętych 2021. Pogoda na cmentarzach od 30 października do 1 listopada. Dużo i bardzo dużo słońca!

2021-10-28 7:38

Wszystkich Świętych 2021. Jaka pogoda na cmentarzach 1 listopada i w długi weekend? Dużo słońca, ciepło i odrobina deszczu. Najlepszej aury można oczekiwać 30 października, niewiele gorzej dzień później, 31 października. Na Wszystkich Świętych 2021 nad Polską pojawi się trochę chmur, ale pogoda na cmentarzach 1 listopada 2021 nadal zapewni ciepło.

Wszystkich Świętych 2021. Pogoda na cmentarzach 30 października

Pogoda na Wszystkich Świętych 2021 i długi weekend przedstawia się w dużym skrócie tak: będzie słonecznie, ciepło, a dopiero 1 listopada 2021 gdzieniegdzie pojawią się chmury. Jak informuje pogoda.interia.pl, najlepsza prognoza pogody na cmentarzach dotyczy 30 października, tj. soboty. W całym kraju będzie od 13 aż do 17 stopni i bardzo dużo słońca i praktycznie bez żadnych chmur. Najchłodniej w północnej części kraju: w Pomorskiem 13 kresek, 14 pokażą termometry na Warmii i Mazurach, w Kujawsko-Pomorskiem, Zachodniopomorskiem i Lubuskiem. Na pozostałym obszarze 15-17 stopni, z czego najwyższych temperatur mogą oczekiwać mieszkańcy południowo-wschodniej Polski. Niewielkie, przejściowe zachmurzenie tylko na Podlasiu.

Wszystkich Świętych 2021. Pogoda na cmentarzach 31 października

Jak informuje pogoda.interia.pl, pogoda na cmentarzach na 31 października nadal będzie się charakteryzować wysokimi, jak na tę porę roku, temperaturami, bo wynoszącymi 14-18 stopni. Najchłodniej znowu na północy - najniższą temperaturę odnotujemy w województwie pomorskim, a jeden stopień więcej pokażę termometry w województwie zachodniopomorskim. Na pozostałym obszarze jeszcze cieplej, choć od południowego zachodu do Polski zaczną spływać chmury. Od Szczecina, przez Bydgoszcz i Poznań, po Kraków, mogą one przynieść przejściowe zachmurzenie, ale bez opadów deszczu. 31 października słonecznie będzie jeszcze w północnej, centralnej, wschodniej i południowo-wschodniej Polsce.

Wszystkich Świętych 2021. Pogoda na cmentarzach 1 listopada

Pogoda na cmentarzach na Wszystkich Świętych 2021 również przyniesie słońce i dosyć wysokie temperatury. W całym kraju od 13-17 stopni, choć okresowo na niebie może pojawić się trochę chmur. Najchłodniej, tradycyjnie, w Pomorskiem i Zachodniopomorskiem, i to właśnie w Szczecinie i okolicach oraz w województwie lubuskim może 1 listopada 2021 spaść deszcz. Im dalej na południe Polski, tym cieplej. W pasie od Dolnego Śląska, przez Opolskie, Śląsk, Małopolskę, aż po Świętokrzyskie 16-17 słupków rtęci na termometrach.

QUIZ. Dokończ przysłowie o pogodzie! "Na św. Grzegorza..."? 12 punktów będzie sukcesem

Pytanie 1 z 12
Gdy wrzesień bez deszczów będzie...
Sonda
Którą porę roku lubisz najbardziej?

Polacy pokochali tego pogodynka. "Różowe kalesony" to HIT! Zobacz najlepsze nagrania

Kolorowy grób Mariana Zbieraka przypomina jego barwne prace