Windy: Aplikacja z radarem pogodowym. Jak korzystać z Windy?

i

Autor: Pixabay.com Windy: Aplikacja z radarem pogodowym. Jak korzystać z Windy?

Windy: radar pogodowy online. Jak korzystać z aplikacji Windy?

2022-04-11 19:22

Windy to radar pogodowy, który sprawi, że będziecie na bieżąco z prognozami pogody. Aplikacja pokazuje zachmurzenie, temperaturę, radar pogodowy, jakość powietrza i wiele innych. Z Windy możecie skorzystać, pobierając darmową aplikację lub przez stronę internetową. Jak działa Windy.com? Jak pobrać aplikację? Szczegóły poniżej.

Burza śnieżna w Zagórzu

Windy – co to jest?

Windy to radar pogodowy, który pokaże aktualną pogodę oraz nadchodzące prognozy. Wiatr, deszcz, burza, temperatura, chmury, jakość powietrza – to wszystko, a nawet więcej możesz sprawdzić wchodząc na windy.com lub instalując aplikację Windy. Radar pogodowy Windy jest stworzony w przystępny sposób, z łatwością można odczytać, co pokazuje. Menu jest niezwykle intuicyjne.

Windy. Radar pogodowy online

Dlaczego Windy to radar pogodowy, który warto znać? Gdy pogoda szaleje, a specjaliści z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW) niemal codziennie alarmują, wydając ostrzeżenia przed oblodzeniem, silnym wiatrem, burzami czy śnieżycami, warto zaopatrzyć się w narzędzie, które pozwoli monitorować pogodę oraz prognozy pogody. Monitorowanie pogody zdecydowanie ułatwi radar pogodowy. Windy jest bardzo łatwe w obsłudze, przejrzysty i czytelny. Można korzystać z niego przez stronę internetową (gdy korzystamy z komputera lub nie chcemy zapychać pamięci telefonu) lub pobrać aplikację.

Sonda
Czy boisz się silnego wiatru?

Windy. Jak działa radar pogodowy?

Aplikacja Windy działa niemal na każdym telefonie. Można ja pobrać ze Sklepu Play TUTAJ lub TUTAJ dla telefonów z iOS. Radar pogodowy można pobrać za darmo. Aplikacja pokazuje wybrane dla nas parametry – możemy zobaczyć mapę z warunkami pogodowymi nie tylko dla całej Polski, ale też interesujący nas region. To, co ma wskazać Windy, zależy od nas – wiatr, burze, deszcz, chmury, mgła, a nawet jakość powietrza – do wyboru mamy mnóstwo opcji. Monitorować możemy nie tylko to, co dzieje się obecnie – Windy pokazuje, jak będzie wyglądała pogoda za kilka czy kilkanaście godzin, co ważne jest szczególnie w czasie, kiedy pogoda szaleje.