Takiej pogody nikt się nie spodziewał! Tego nie było od lat! Prognoza na Wszystkich Świętych

i

Autor: Shutterstock Takiej pogody nikt się nie spodziewał! Tego nie było od lat! Prognoza na Wszystkich Świętych

Jaka pogoda 1 listopada?

Takiej pogody nikt się nie spodziewał! Tego nie było od lat! Prognoza na Wszystkich Świętych

2022-10-31 6:41

Listopad coraz bliżej, dlatego wielu z nas zastanawia się, jaka będzie pogoda 1 listopada? Pojawia się coraz więcej przewidywań, a najnowsza prognoza na Wszystkich Świętych niejednego zaskoczy! Takiego początku listopada w pogodzie nie było od kilku lat. Szczegóły w dalszej części artykułu.

Prognoza na Wszystkich Świętych 2022. Pogoda 1 listopada nas zaskoczy

Wszystkich Świętych coraz bliżej. 1 listopada zazwyczaj kojarzy nam się z zimnem, deszczem i wiatrem. W takiej pogodzie odwiedzanie bliskich na cmentarzach nie należy do przyjemnych rzeczy. Konieczny jest gruby, ciepły ubiór. Najnowsza prognoza na Wszystkich Świętych wskazuje, że 1 listopada 2022 r. będziemy mogli schować do szafy grube kurtki, płaszcze, szaliki i rękawiczki. Według prognoz Wszystkich Świętych 2022 będzie dniem ciepłym i słonecznym. Aura zamiast przypominać nam o zbliżającej się zimie, sprawi, że wróci babie lato!

Taka pogoda we Wszystkich Świętych zdarza się naprawdę rzadko. Prognozowane temperatury przypominają raczej wrześniowe wskaźniki. Jak informuje portal twojapogodap.pl, 1 listopada termometry pokażą 8-9 stopni Celsjusza na przeważającym obszarze nad ranem. Nawet 10 stopni pokażą termometry w centrum i na północnym wschodzie. Popołudnie będzie jeszcze cieplejsze. Temperatura od 17 stopni Celsjusza na północy i północnym wschodzie do 21 stopni na południowym zachodzie Polski. Wszystkich Świętych 2022 będzie dniem słonecznym, z nieco większymi chmurami na północy i północnym wschodzie chmur. Deszczu jednak nie będzie.

Co więcej, 1 listopada 2022 będzie jednym z wielu bardzo ciepłych dni na przełomie października i listopada. Pod koniec trwającego miesiąca termometry w niektórych miejscach Polski pokażą nawet 25 stopni Celsjusza! Według portalu twojapogoda.pl, przełom października i listopada będzie jednym z najcieplejszych na tle historii.

Źródło: TwojaPogoda.pl

Sonda
Często odwiedzasz groby bliskich i cmentarze?
Policjanci eskortowali jelenia w drodze do lasu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany