Mazury

i

Autor: Pixabay Prognoza pogody na Mazurach w dniach 4-5 września.

Jaka pogoda na Mazurach w weekend? Prognoza w dniach 4-5 września

2021-09-03 14:20

Jaka będzie pogoda na Mazurach w weekend 4-5 września? Lato powoli dobiega końca. Za nami chłodny sierpień. Czy jest szansa, że pogoda w pierwszy weekend września na Mazurach będzie lepsza? Zobacz szczegóły prognozy!

Pogoda na Mazurach. Jaka będzie? Mamy końcówkę lata. Sezon turystyczny na Mazurach dobiega końca. Mazury jak co roku przyciągnęły latem tłumy turystów. We wrześniu ciągle można spotkać urlopowiczów na Mazurach. "Kraina Tysiąca Jezior" zachęca do wypoczywania niesamowitą przyrodą. Mazury oferują zarówno spokojny wypoczynek na łonie natury, jak i aktywny czas, spędzony głównie na rekreacji. Rokrocznie latem najpopularniejsze mazurskie kurorty jak Giżycko, Mrągowo czy Mikołajki są oblegane przez turystów. Dobra pogoda tylko wzmaga zainteresowanie. Bardzo ważna przy wyborze wakacyjnego kierunku jest pogoda. Jaka będzie pogoda na Mazurach w najbliższy weekend? Co z pogodą na Mazurach w dniach 4-5 września?

Jaka będzie pogoda na Mazurach? Prognoza na 4-5 września

W sobotę, 4 września, pogoda na Mazurach nie będzie rozpieszczać. W powietrzu czuć będzie nadchodzącą jesień. Temperatura maksymalna wyniesie od 15 do 18 stopni Celsjusza. Wiatr słaby i umiarkowany. Będzie pochmurno, ale bez deszczu.

W niedzielę, 5 września pogoda na Mazurach będzie podobna do tej z soboty. Na termometrach od 16 do 19 stopni Celsjusza. Będzie pochmurno. Wiatr słaby i umiarkowany.

Sonda
Czy pogoda ma wpływ na twoje samopoczucie?
Beata Kozidrak w luksusowym aucie jeździ po mieście
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany