cmentarz, wszystkich świętych, jesień, 1 listopada

i

Autor: pixabay.com/zdjęcie poglądowe Pogoda na 1 listopada 2021. Wszystkich Świętych zaskoczy aurą na cmentarzach!

Pogoda na 1 listopada 2021. Wszystkich Świętych szokuje aurą! Uważajcie [PROGNOZA IMGW - 1.11.2021]

2021-10-30 6:00

Pogoda, poniedziałek 1 listopada. Jaka będzie pogoda na Wszystkich Świętych? Prognozy pogody IMGW podpowiadają nam jak się ubrać i na jaką aurę przygotować w tej świąteczny dzień 01.11.2021. Pogoda w poniedziałek może nas zaskoczyć! Wschód Polski spowije przyjemne słońce, z zachodu do kraju wejdą przelotne opady deszczu, a wszystko nad ranem przykryje mgła. Sprawdźcie prognozę pogody na poniedziałek 1 listopada na se.pl!

Wszystkich Świętych 2021. Jaka pogoda na cmentarzach 1 listopada?

Pogoda na 1 listopada 2021, prognoza IMGW. Pogoda na Wszystkich Świętych, biorąc pod uwagę porę roku i ostatnie trendy pogodowe, może zaskoczyć. Synoptycy IMGW przewidują, że w większości świąteczny weekend będzie ciepły i przyjemny, ale 1 listopada może okazać się przełomowy. - 1 listopada z zachodu ku centrum przemieszczać się będą opady deszczu, nasili się również wiatr - opiniują.

Zobacz koniecznie: Zima 2021 w Polsce. Kiedy pierwsze śnieżyce? Synoptycy podali szczegóły!

Sonda
Wybierasz się na cmentarz 1 listopada?

Wszystkich Świętych 2021. Pogoda 1 listopada. Gdzie najcieplej?

Poniedziałkowy poranek 1 listopada w wielu regionach możemy przywitać mgłą. W ciągu dnia najcieplej w centrum i na południu (15-17°C), a najchłodniej na północnym zachodzie, około 13°C. Chwilami podczas świętowania może zaskoczyć nas dość silny i porywisty wiatr (nawet do 65 km/h), który w następstwie będzie obniżał odczuwalną temperaturę powietrza.

Do tego dochodzi wstępujący od zachodu front deszczowy. Strefa opadów w ciągu dnia ma wędrować na wschód - to właśnie tam najdłużej unikniemy kałuż. Najsilniejsze zachmurzenie prognozuje się w województwach: dolnośląskim i łódzkim. Najbardziej deszczowe będą w poniedziałek województwa świętokrzyskie, małopolskie, śląskie i opolskie. Wszystkie pozostałe będą notowały cieplejsze temperatury przy pocieszającej obecności promieni słońca.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany