Niż Nasim zaatakuje w Polsce. Wiemy, co przyniesie. Wichury do 100 km/h to nie wszystko!

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. WikimediaImages /zdjęcie ilustracyjne

Niż Nasim zaatakuje w Polsce. Wiemy, co przyniesie. Wichury do 100 km/h to nie wszystko!

2022-04-06 10:42

W kolejnych dniach kwietnia załamanie pogody! Okazuje się, że silny wiatr to nie wszystko, z czym będziemy musieli zmierzyć się jeszcze w tym tygodniu. Nad Polskę nadciąga niż Nasim. Oto, co w prognozach pogody.

Prognoza pogody na kolejne dni kwietnia pokazuje, że wichury to nie jedyne, z czym będziemy musieli się zmierzyć. Jak zapowiadają synoptycy, jeszcze w tym tygodniu czeka nas załamanie pogody. Jeśli patrząc za okno zastanawiacie się, czy może być gorzej, to niestety musimy potwierdzić. Do Europy nadciąga głęboki niż Nasim - już w najbliższy czwartek (7 kwietnia) niż ten ma dotrzeć w okolice Danii, a "związane z nim fronty atmosferyczne przyniosą załamanie pogody w pasie od północnej Francji po Polskę" - zapowiada portal fanipogody.pl.

Czytaj też: Pogoda na Wielkanoc 2022. Jasnowidz Jackowski nie ma wątpliwości! Możemy mocno się zdziwić

Jasnowidz w swojej wizji zobaczył opustoszałą część Polski

Co to oznacza? Że wraz z nadejściem niżu, w kraju, pojawią się intensywne opady deszczu, burze i wichury, podczas których porywy wiatru mogą osiągać nawet do 100 km/h. Jak czytamy, to właśnie od czwartkowego (7.04) popołudnia sytuacja ma się zrobić naprawdę groźna. Intensywny deszcz ma się pojawić najpierw na zachodzie kraju, a później bardzo szybko przemieszczać się na wschód. Nie wyklucza się, że lokalnie wystąpią również burze. W piątek (8.04) na zachodzie spodziewać się możemy nawet opadów śniegu czy też krupy śnieżnej, wciąż musimy się też liczyć z lokalnymi ulewami.

W tym samym czasie, czyli od czwartkowego popołudnia pojawić mają się również wichury. Wiać będzie praktycznie w całej Polsce - zarówno w czwartek, jak i w piątek.

Sonda
Czy jesteście wrażliwi na zmiany pogody?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany