Gdzie jest burza? Radar burz online [23.06.2023

i

Autor: pixabay

Pogoda oszalała!

Gdzie jest burza? Fatalna pogoda atakuje Polskę. Sprawdź radar burzowy online i ostrzeżenia

2023-06-23 9:04

Burze w Polsce w piątek (23.06) dają się we znaki od samego rana. Pioruny, ulewny deszcz, a nawet grad występowały w kilku regionach naszego kraju. To jednak nie koniec, bowiem ostrzeżenia IMGW są nadal aktualne. Dlatego warto sprawdzić, gdzie jest burza i jakie są prognozy na najbliższe godziny. Pomoże Wam w tym radar burzowy online, który znajdziecie poniżej. Najnowsze informacje w sprawie burz w Polsce w piątek (23.06 w naszym serwisie.

Gdzie jest burza? Fatalna pogoda atakuje Polskę. Sprawdź radar burzowy online i ostrzeżenia

W piątek (23.06) rano burze występowały w wielu regionach Polski. Potężny front burzowy przeszedł między innymi przez województwo śląskie, gdzie oprócz grzmotów można było doświadczyć ulewnego deszczu i gradu. To jednak nie koniec - ostrzeżenia przed burzami nadal są aktualne. Jak podało IMGW, mają one występować w centralnej, południowej i południowo-wschodniej Polsce. Ostrzeżenia I stopnia wydano dla części województwa zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, mazowieckiego, lubelskiego, łódzkiego i w całości kujawsko-pomorskiego. Natomiast "pomarańczowy" alert II stopnia dotyczy zachodniej części woj. łódzkiej, centralnego i południowego obszaru woj. mazowieckiego, południowej części Lubelszczyzny, a także woj. śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego.

Gdzie jest burza? Radar burzowy [23.06.2023]

W związku z ostrzeżeniami IMGW warto sprawdzić, gdzie jest burza. Pomoże w tym radar burz online, gdzie na bieżąco można sprawdzić informacje pogodowe. Mapy online pokazują, gdzie jest burza i w którym kierunku będzie się przemieszczał front. To pozwoli przygotować się odpowiednio na nadciągającą nawałnicę. Poniżej możecie zobaczyć radar burz online, który wskazuje, jak obecnie wygląda sytuacja pogodowa w Waszym regionie i gdzie będzie burza w najbliższym czasie.

Sonda
Boisz się burzy?