Burza

i

Autor: Pixabay Załamanie pogody na Mazurach. Prognoza na weekend 11-12 września. Zdj. ilustracyjne.

Załamanie pogody na Mazurach! Prognoza na weekend 11-12 września

2021-09-10 16:37

Jaka będzie pogoda na Mazurach w nadchodzący weekend? To, co prognozują dla Mazur synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej w dniach 11-12 września, nie napawa optymizmem. Co prawda, nadal będzie bardzo ciepło jak na początek września, jednak nastąpi załamanie pogody. Szczegóły dotyczące pogody na Mazurach w sobotę i niedzielę znajdziecie poniżej. Sprawdź prognozę!

Pogoda na Mazurach. Prognoza na sobotę, 11 września

Jaka będzie pogoda na Mazurach w sobotę, 11 września? Tego dnia nastąpi załamanie pogody na Mazurach. - Początkowo bezchmurnie lub zachmurzenie małe, później stopniowo wzrastające do umiarkowanego i dużego - prognozuje IMGW. Wieczorem na zachodzie regionu możliwe przelotne opady deszczu lub burza z opadem do 20 mm. Temperatura maksymalna od 23°C do 26°C. - Wiatr słaby, w ciągu dnia także umiarkowany, na ogół południowo-zachodni - czytamy w komunikacie IMGW. W razie burz na zachodzie – porywy wiatru do 70 km/h.

Pogoda na Mazurach. Prognoza na niedzielę, 12 września

Jaka będzie pogoda na Mazurach w niedzielę, 12 września? Tego dnia burze mogą wystąpić już w całym woj. warmińsko-mazurskim. Zachmurzenie będzie umiarkowane, okresami wzrastające do dużego. Przelotne opady deszczu i burze, lokalnie z opadami deszczu do 15 mm. Nadal bardzo ciepło. Temperatura maksymalna od 23°C do 25°C. Wiatr na ogół umiarkowany, zachodni. W czasie burz porywy wiatru do 65 km/h.

Sonda
Czy pogoda ma wpływ na twoje samopoczucie?
Super Raport 10.09 (Goście: Bolesław Piecha - PiS, Ireneusz Szafraniec - Polskie Towarzystwo Ratowników Medycznych) Sedno Sprawy: Janusz Kowalski
Nasi Partnerzy polecają