Przebiśniegi

i

Autor: pixabay.com Kiedy przyjdzie wiosna? Wiosna 2022 zawita do nas już w lutym!

Wiosna w lutym? Totalny odwrót w pogodzie! Będziecie zaskoczeni

2022-02-03 12:00

Wiosna 2022 zbliża się wielkimi krokami? Każdy zadaje sobie pytanie, kiedy będzie wiosna! Najnowsze prognozy wskazują, że jest ona już bliżej niż dalej! Ostatnie dni w pogodzie były śnieżne i wietrzne. Choć w ciągu dnia w większości kraju temperatury były dodatnie, chłodny wiatr sprawiał, że odczucia były zupełnie inne. Już wkrótce jednak ma nastąpić gwałtowna zmiana w pogodzie. Jeszcze w lutym meteorolodzy przewidują kilkunastostopniowe temperatury. Zobaczcie długoterminową prognozę.

Wiosna 2022. Kiedy przyjdzie wiosna? Prognoza długoterminowa

Wiosna to jedna z ulubionych pór roku dla wielu osób, bowiem wiąże się ze zdecydowaną poprawą w pogodzie. Okazuje się, że  może nas ona bardzo mile zaskoczyć i to już wkrótce, a konkretniej w przyszłym tygodniu! Źródeł nadziei na cieplejsze dni należy szukać na... drugiej półkuli! Jak informuje serwis Twoja Pogoda, wyż znad wschodniej Kanady ma przynieść do Europy cieplejsze powietrze. - Zwykle największym w lutym ociepleniom towarzyszy pochmurne niebo, opady i porywisty wiatr. Tym razem będzie bardzo spokojnie. Poczujemy pierwsze powiewy wiosny - podaje Twoja Pogoda. Temperatury, jak na luty, będą naprawdę wysokie! W większości kraju mają osiągać od 8 do nawet 10 stopni Celsjusza, ale na południu i zachodzie będzie jeszcze cieplej! Na Śląsku i w Małopolsce możliwy wzrost do nawet 15 stopni. Wiosna 2022 nadejdzie ze zdwojoną siłą!

Czytaj także: Wiadomo, kiedy przyjdzie wiosna! Ta przepowiednia przeraża

Intensywne opady śniegu w Toruniu i okolicach

Kiedy przyjdzie wiosna, będzie bardzo ciepło!

Jakiś czas temu pisaliśmy, że wiosna 2022 będzie naprawdę wyjątkowa. Zapowiada się, że nie tylko luty, ale także i kolejne miesiące będą nad wyraz ciepłe! Możliwe, że pierwsze upały powyżej 30 stopni Celsjusz pojawią się już w kwietniu! Będzie wiele słonecznych dni, ale za to mało opadów, co z pewnością nie ucieszy rolników. Czy te długoterminowe prognozy się sprawdzą? Na odpowiedź będziemy musieli jeszcze zaczekać.

Czytaj koniecznie: Jaka będzie wiosna w Polsce? Ta prognoza pogody wielu ucieszy!

Sonda
Czy nie możesz się już doczekać wiosny?
Nasi Partnerzy polecają