W tym regionie będzie 20 stopni ciepła! Padła data

i

Autor: Shutterstock Do Polski nadchodzi ocieplenie. Sprawdź, kiedy będzie ponad 20 stopni ciepła.

Idzie wiosna!

W tych regionach będzie ponad 20 stopni ciepła! Padła data

2023-03-16 9:16

Wiosna coraz bliżej. Wielu z nas czeka na potężne uderzenie ciepła, zwiastujące, że prawdziwa wiosna jest już z nami. Jedną z oznak takiego stanu w pogodzie byłaby temperatura powyżej 20 stopni Celsjusza. Okazuje się, że już wkrótce może to nastąpić. Kiedy i w jakim regionie będzie tak ciepło? Szczegóły w dalszej części artykułu.

Nadchodzi ocieplenie. Ponad 20 stopni. Gdzie będzie tak ciepło?

Niedawno w niektórych miejscach Polski temperatura dochodziła do prawie 20 stopni Celsjusza. Wciąż czekamy jednak na dzień, w którym ta granica zostanie przekroczona. Czy stanie się to jeszcze w marcu? To bardzo prawdopodobne! Jak informuje portal twojapogoda.pl, ciepło "przywieje" do Polski wiatr z południa. Ocieplenie czeka nas w przyszłym tygodniu. Szczególnie ciepło zrobi się między wtorkiem a czwartkiem (21-23 marca), czyli w sam raz na początek kalendarzowej wiosny. W tych dniach w większości regionów termometry pokażą dwucyfrowe wartości. Znajdą się jednak takie miejsca w naszym kraju, gdzie będzie ponad 20 stopni ciepła! - Najpierw na zachodzie, później na południu i w centrum, a na końcu także na południowym wschodzie termometry pokażą 20 stopni, a niewykluczone, że miejscami jeszcze więcej - czytamy w artykule na twojapogoda.pl. Najcieplej będzie w Polsce południowej, tj. na Dolnym Śląsku, Podkarpaciu, Opolszczyźnie i w Małopolsce. Co więcej, nie będzie dużego wiatru, który zazwyczaj "tłumi" odczucie ciepła.

Wielkanoc coraz bliżej. Co mówią prognozy o pogodzie na święta? Szczegóły w artykule Pogoda na Wielkanoc 2023. Koszmarne wieści. Synoptycy nie pozostawiają złudzeń

Źródło: TwojaPogoda.pl

Sonda
Czy czekasz na ciepłą wiosnę 2023?
Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski przed High League 6: Tak poznał Danę White'a
Listen on Spreaker.