Pogodowe szaleństwo w Toruniu. Ocieplenie, a potem zwrot akcji! [Pogoda Toruń 7.04.2022]

i

Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie ilustracyjne Pogodowe szaleństwo w Toruniu. Ocieplenie, a potem zwrot akcji! [Pogoda Toruń 7.04.2022]

Pogodowe szaleństwo w Toruniu. Ocieplenie, a potem zwrot akcji! [Pogoda Toruń 7.04.2022]

2022-04-06 14:36

Pogoda Toruń 7.04.2022. Czwartek będzie najcieplejszym dniem tego tygodnia, ale niech was to nie zmyli. Prognoza na najbliższe dni nie wygląda dobrze. Weekend przyniesie opady deszczu, krupy śnieżnej i nie tylko. Czy przed Wielkanocą możemy liczyć n a poprawę? Sprawdzamy prognozę pogody dla Torunia.

Pogoda Toruń 7.04.2022. W czwartek czeka nas najcieplejszy dzień tego tygodnia, ale to jedyna dobra wiadomość. - W nocy ze środy na czwartek przewaga chmur, ale bez opadów - temperatura powietrza obniży się do około 7 stopni, a południowo zachodni wiatr będzie słaby - podaje Rafał Maszewski z serwisu pogodawtoruniu.pl. Problemy pojawią się w ciągu dnia. Na termometrach możemy zobaczyć nawet 15 stopni, ale sporadycznie przed południem popada przelotny deszcz. Pod koniec dnia opady mogą być intensywne, a eksperci nie wykluczają też burzy. Dodatkowym problemem będzie dość silny wiatr, który obniży temperaturę odczuwalną. 

Czytaj też: Trąby powietrzne, gwałtowne burze i jeszcze to! Pogodowy armagedon w Polsce. To już pewne

Pogoda Toruń 7.04.2022. Prognoza na kolejne dni

15 stopni w czwartek to przyjemna odmiana, ale już następnego dnia odczujemy ochłodzenie, nawet o 5 stopni Celsjusza. W dniach 8.04 - 11.04 na termometrach będzie 9-11 stopni, a przelotne deszcze, krupa śnieżna i dość silny wiatr nie zamierzają nas opuszczać. Ciśnienie spadnie do poziomu 989 hPa, a potem będzie rosło. Dopiero od wtorku, 12 kwietnia spodziewamy się ocieplenia. Święta Wielkanocne upłyną nam pod znakiem przyjemnych temperatur (ok. 14-15 stopni). Warto jednak pamiętać, że prognozy długoterminowe mogą ulec zmianie. O szczegółach będziemy was informować na bieżąco.

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!

Sonda
Czy pogoda ma wpływ na twoje samopoczucie?
Bohaterowie z kreskówek myli okna w szpitali dziecięcym w Toruniu i umilali pobyt małym pacjentom
Nasi Partnerzy polecają