Pogoda w Polsce oszalała. Zmiany jak w kalejdoskopie. Co będzie dalej?

i

Autor: Róża Koźlikowska - @FotRose Pogoda w Polsce oszalała. Zmiany jak w kalejdoskopie. Co będzie dalej?

Pogoda w Polsce oszalała. Zmiany jak w kalejdoskopie. Co będzie dalej? [Wideo]

2022-04-11 10:24

Pogoda w Polsce oszalała i to dosłownie. Czasem słońce, czasem deszcz - tytuł hitu rodem z Bollywood dobrze pasuje do tego, co ostatnio przeżywamy. Wymowny film pojawił się w serwisie twojapogoda.pl. Kiedy pogoda postanowi nam odpuścić? Sprawdzamy najnowsze prognozy.

Prognoza pogody w Polsce zmienia się jak w kalejdoskopie. Na przełomie marca i kwietnia mieliśmy dni, gdzie słońce mieszało się z opadami śniegu i innymi niebezpiecznymi zjawiskami meteo. Na początku bieżącego tygodnia w całym kraju mamy dość niskie temperatury i odczuwamy powiew zimy. Tymczasem już dzień później na termometrach... wiosna! - Temperatura maksymalna od 7°C na północnym wschodzie, około 11°C w centrum do 15°C na zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, na Podkarpaciu okresami porywisty, na wschodzie północno-zachodni, na zachodzie południowo-wschodni - podaje IMGW w prognozie synoptycznej na wtorek 11.04.2022. Dalszy ciąg materiału pod naszym autorskim quizem.

Czytaj też: Pogoda na Wielkanoc 2022. Jasnowidz Jackowski nie ma wątpliwości! Możemy mocno się zdziwić

Quiz. Pogoda po angielsku

Pytanie 1 z 12
"Pogoda" to po angielsku...

Pogoda w Polsce oszalała. Wymowny film podsumowuje pogodowe wariactwo

Wymowny film pokazujący zmiany w pogodzie opublikowali autorzy serwisu twojapogoda.pl. Sporo śniegu, ale też budząca się do życia przyroda. Trzeba przyznać, że nasz kraj z tej perspektywy robi ogromne wrażenie. Wszystko wskazuje jednak na to, że druga połowa kwietnia przyniesie ocieplenie, a zima nie będzie już nas niepokoić - przynajmniej za dnia. Nocami temperatury mogą być minusowe. Prognozy regularnie będziemy analizować w naszym serwisie.

Prognoza pogody w Polsce. Jaka będzie Wielkanoc?

- Wprawdzie nie jest za ciepło, ale te wielodniowe słoneczne dni są optymistyczne i to wskazuje na to, że przedwiośnie już zawitało. Ta moja przepowiednia się w jakiś sposób sprawdza. W kwietniu kojarzy mi się ciepło i kojarzy mi się szybka wiosna, którą już zapowiadałem. Będzie teraz dłuższy okres ładnej pogody i potem raptem będzie rozkwitnięcie wiosny. Jak najbardziej optymistyczna pogoda. W okresie Wielkanocy będzie już bardzo ładnie. Będzie wiosna - przekazał w swojej wizji słynny na całą Polskę jasnowidz Jackowski.

Więcej na temat tej prognozy: Pogoda na Wielkanoc 2022. Jasnowidz Jackowski nie ma wątpliwości! Możemy mocno się zdziwić

Sonda
Czy doświadczasz coraz więcej niebezpiecznych zjawisk pogodowych?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany