Wszystkich Świętych 2021. Jaka pogoda na cmentarzach 1 listopada?

i

Autor: Brunong87/CC BY-SA 4.0/Wikimedia Commons Wszystkich Świętych 2021. Jaka pogoda na cmentarzach 1 listopada? (na zdj. dzień Wszystkich Świętych na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie)

Wszystkich Świętych 2021. Jaka pogoda na cmentarzach 1 listopada? Trudno uwierzyć w prognozę!

2021-10-29 7:36

Wszystkich Świętych 2021. Jaka pogoda na cmentarzach 1 listopada? Do jednego z najważniejszych dla Polaków świąt zostało kilka dni, a w związku z tym, że Wszystkich Świętych 2021 przypada w tym roku w poniedziałek, będziemy mieć również długi weekend. Jaka pogoda czeka nas na cmentarzach 1 listopada 2021? Na pewno wyjątkowa jak na tę porę roku.

Wszystkich Świętych 2021. Jaka pogoda na cmentarzach 1 listopada? W Małopolsce 18 stopni

Pogoda na Wszystkich Świętych 2021, biorąc pod uwagę porę roku, może niektórych bardzo pozytywnie zaskoczyć. Jak informuje pogoda.interia.pl, 1 listopada 2021 prawie w całym kraju będzie naprawdę ciepło, bo w całym kraju odnotujemy 13-18 stopni. Najchłodniej w północnej, północno-wschodniej i wschodniej Polsce - 13 stopni będzie na Podlasiu, 14 - w województwach: zachodniopomorskim, pomorskim, warmińsko-mazurskim, lubelskim i podkarpackim. Jedną kreskę więcej we Wszystkich Świętych 2021 pokażą natomiast termometry w Lubuskiem i na Mazowszu, a 16 stopni zapowiadane jest na pozostałym obszarze kraju, tj. w Kujawsko-Pomorskiem, Wielkopolskiem, Świętokrzyskiem, Dolnośląskiem, Opolskiem i Śląskiem, wyłączając Małopolskę - tam będzie aż 18 stopni.

Czytaj też: Wszystkich Świętych 2021. Pogoda na cmentarzach w długi weekend i 1 listopada. Sprawdź!

Wszystkich Świętych 2021. Jaka pogoda na cmentarzach 1 listopada? Zachodnia część kraju z deszczem

Pogoda na Wszystkich Świętych 2021 przyniesie zarówno słońce, jak i deszcz. Najbardziej niezadowoleni mogą być mieszkańcy zachodniej Polski - zarówno w województwie zachodniopomorskim, jak i lubuskim zapowiadane są opady, które lokalnie mogą być duże. Na pozostałym obszarze częściowo słonecznie, ale z biegiem dnia Wszystkich Świętych 2021 i tam zawitają chmury - pod koniec dnia lub w jego drugiej części gdzieniegdzie może pokropić deszcz. Wiatr umiarkowany, a w porywach mocny - średnia prędkość wyniesie ok. 15 km/h.

Czytaj też: Kiedy zmiana czasu? Wkrótce przesuwamy wskazówki zegara. Nie zapomnij tego zrobić!

Sonda
Którą porę roku lubisz najbardziej?

Jasnowidz Jackowski zdradza wizję pogody! Mówi o zimie. Ludzie będą załamani

Totalny paraliż na drogach. Powodem wypadki i trudna pogoda