Przerażająca przepowiednia

Jasnowidz Jackowski już to wie! Właśnie taka będzie zima 2022 w Polsce?!

2022-11-05 14:46

Jaka będzie pogoda w zimę 2022 w Polsce? To pytanie zadaje sobie coraz więcej osób, zwłaszcza w kontekście problemów ze zdobyciem węgla. Co zobaczył w swojej wizji dotyczącej zimy 2022 jasnowidz Jackowski? Czy czeka nas siarczysta zima, czy może będzie ona łagodna? Przeczytaj najnowszą przepowiednię jasnowidza Jackowskiego i przekonaj się, co zobaczył w swojej wizji.

Jaka będzie zima 2022 w Polsce?

Jaka będzie zima 2022 w Polsce? Czy w dobie kryzysu węglowego powinniśmy obawiać się srogiej zimy, czy może czeka nas lekka i łagodna pogoda? Pytanie to nurtuje wielu Polaków, dlatego postanowiliśmy o to spytać najsłynniejszego polskiego jasnowidza, Krzysztofa Jackowskiego. Specjalnie dla czytelników Super Expressu jasnowidz Jackowski miał wizję przyszłości dotyczącą tego, jaka będzie pogoda w zimę 2022-2023. Przeczytaj najnowszą przepowiednię Krzysztofa Jackowskiego, jasnowidza z Człuchowa.

Jasnowidz Jackowski już to wie! Właśnie taka będzie zima 2022 w Polsce?!

Jaka będzie pogoda w zimę 2022/2023?

- Nie myślałem o tym – wyznał w rozmowie z Super Expressem jasnowidz Jackowski i dodał: - Pierwsze przeczucie? Zima w tym roku będzie krótka. Mówię o tym roku, o 2022, nie o styczniu, nie o lutym 2023. Mówię o końcu roku 2022. Tam będzie jakiś przejaw zimy. Ogólnie zima będzie taka umiarkowana. Bardziej deszczowo będzie w tym roku – zdradził swoją przepowiednię dotyczącą pogody w zimę jasnowidz Jackowski.

Zobacz koniecznie: Przepowiednia Jasnowidza Jackowskiego szokuje. COŚ stanie się na mundialu 2022! Czy chodzi o ekipę Michniewicza?!

Wierzycie w przepowiednie jasnowidza Jackowskiego? Koniecznie oddajcie głos w naszej sondzie, którą znajdziecie poniżej.

Chcesz więcej przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego, jasnowidza z Człuchowa? Zajrzyj do galerii zdjęć. Tam jedna z najbardziej przerażających przepowiedni jasnowidza Jackowskiego: Totalnie przerażająca wizja jasnowidza Jackowskiego! "Część Polski będzie poligonem". Polakom grozi niebezpieczeństwo?!

Sonda
Wierzysz w przepowiednie jasnowidza Jackowskiego?
Jasnowidz Jackowski zobaczył DWIE UKRAINY w swojej wizji przyszłości! Co stanie się za wschodnią granicą?!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE