Pogoda na weekend: Opole, prognoza IMGW. Jaka pogoda na weekend?

i

Autor: pixabay.com/IMGW Pogoda na weekend: Opole, prognoza IMGW. Jaka pogoda na weekend?

Jaka pogoda na weekend? Paskudna brama do wiosny. IMGW ostrzega Opole! [pogoda na weekend 8-10 kwietnia]

2022-04-08 13:57

Prognoza pogody na weekend 8-10 kwietnia. Jaka pogoda w Opolu? Synoptycy IMGW ostrzegają przed potężnym wiatrem, który jeszcze trochę z nami zostanie. Będzie mu towarzyszył deszcz i... słońce. Sprawdź najnowszą prognozę pogody na zbliżający się weekend.

Prognoza pogody na weekend 8-10 kwietnia. Jaka pogoda w Opolu? IMGW ostrzega![prognoza]

Zbliżający się weekend będzie istną bramą do wiosny. Nasim, głęboki niż jest odpowiedzialny za potężne wiatry, które towarzyszą opolanom od przeszło dwóch dni. IMGW publikuje ostrzeżenie, które w Opolu obowiązuje aż do... wtorku. Jaki czeka nas weekend?

Zobacz też: Paskudna pogoda i najbardziej depresyjne samopoczucie. Kiedy to się skończy?!

Sonda
Czy pogoda ma wpływ na twoje samopoczucie?

Większość piątku upłynie w Opolu z utrzymującym się silnym wiatrem. "W ciągu najbliższych 2-3 godz. przewiduje się jeszcze porywy wiatru do około 70 km/h. Później wiatr osłabnie - precyzują synoptycy IMGW. Ale na tym problemy pogodowe się nie skończą.

Pogoda na sobotę [09.04.22]

Po relatywnie ciepłej nocy (ok. 6-7° ) przyjdzie... deszczowa sobota. W Opolu w ciągu dnia maksymalnie 9° , wiatr i deszcz (przewidziany do ok. 11-12.00, później powinno wyjść słońce). 

Pogoda na niedzielę [10.04.22]

Noc z soboty na niedziele będzie zimna: temperatura spadnie do okolic 2°, a prognozowane ostrzeżenie pogodowe sugeruje nawet poranne przymrozki! W ciągu dnia już najprawdopodobniej bez deszczu, za to ze słońcem i temperaturą do 9°. 

Kiedy będzie cieplej?

Mamy tez dobre wiadomości. Weekend będzie swoistą bramą do wiosny. Oznacza to, że już za rogiem jest ocieplenie. Wietrzna, deszczowa i zimna aura utrzyma się do poniedziałku (11.04.), później, przed samymi świętami pogoda zacznie się stabilizować; wyjdzie słońca, a temperatura poszybuje nawet do 20°.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany