Wakacje nad morzem 2022

i

Autor: M. Zalewska Ceny nad morzem 2022 potrafią wyprowadzić z równowagi

Koszmar turystów

Turystka zobaczyła tę kartkę i nie wytrzymała. "Nic dziwnego, że nad morzem śmierdzi moczem". Takie są ceny podczas wakacji nad Bałtykiem 2022

2022-07-07 8:27

Ceny nad morzem od lat są przedmiotem licznych dyskusji. W 2022 roku szczególnie dużo mówi się o podwyżkach i szalenie wysokich cenach, związanych z szalejącą inflacją. Gdy mogło się już wydawać, że już nic nas nie zdziwi, pani Małgorzata, jedna z naszych Czytelniczek, przysłała nam zdjęcie ze swoich wakacji nad morzem. Okazuje się, że nad Bałtykiem trzeba zapłacić dużo nie tylko za jedzenie. Zobaczcie sami!

Ceny nad morzem 2022

Ceny nad morzem w sezonie wakacyjnym od zawsze budzą kontrowersje. Wielu turystów wprost nie może uwierzyć, ile kosztuje jedzenie w sklepach, czy obiad w restauracji nad Bałtykiem. Nie pomaga szalejąca inflacja oraz pandemia koronawirusa, która mocno dotknęła m.in. branżę turystyczną i gastronomiczną. Ceny nad morzem 2022 dla wielu osób nie są jednak tak wysokie, jak zakładali. Pani Małgorzata, nasza Czytelniczka, która wypoczywała w jednej z nadbałtyckich miejscowości przyznaje, że nie jest aż tak drogo. Podczas jednego ze spacerów po plaży zauważyła jednak coś, co mocno wytrąciło ją z równowagi. Największe oburzenie u naszej Czytelniczki wywołała kartka, która zawisła na budynku jednej z restauracji na plaży. Zobaczcie sami!

Przeczytaj także: Ceny nad morzem 2022. Niewiarygodne, co właściciele tej restauracji napisali przed wejściem. Klienci przystają i przecierają oczy ze zdumienia!

Cena za toaletę nad morzem przyprawiła naszą Czytelniczkę o zawrót głowy

i

Autor: nadesłane Cena za toaletę nad morzem przyprawiła naszą Czytelniczkę o zawrót głowy

Cena za toaletę nad morzem powala!

Za skorzystanie z toalety w tym lokalu trzeba zapłacić 3,5 zł! - Dla gości toaleta była bezpłatna, ale przecież nie wszyscy plażowicze są klientami restauracji - denerwuje się Pani Małgorzata. Jak informuje nasza Czytelniczka, to miejsce nie jest wyjątkiem. - Przy wszystkich toaletach w okolicy plaży widziałam kartki z taką samą ceną. Uważam, że 3,5 zł za skorzystanie z toalety to gruba przesada! Nic dziwnego, że ludzie wchodzą na wydmy, albo załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne przy ścieżkach. A potem się ludzie dziwią, że nad morzem zamiast świeżą bryzą, zwyczajnie śmierdzi moczem... - podsumowuje nasza Czytelniczka.

Porównując ceny nad polskim morzem 2022 można dojść do wniosku, że 3,5 zł za skorzystanie z toalety to... prawdziwie promocyjna cena. W niektórych miejscach trzeba zapłacić nawet i 5 złotych! Podczas wakacji 2022 cena za toaletę zaskoczyła nawet znaną dziennikarkę TVN, Katarzynę Bosiacką. Szczegóły w materiale: Katarzyna Bosacka pokazała ceny za toaletę na Helu. Żart czy żenada roku?

Sonda
Co myślisz o cenach nad polskim morzem?
TEGO PiS-owi nie wybaczę! DROŻYZNA łupi Polaków | Komentery
Nasi Partnerzy polecają