Wakacje nad morzem 2022

i

Autor: M. Zalewska Wakacje nad morzem 2022. Jakie są ceny nad Bałtykiem?

Ceny nad morzem

Ceny nad morzem 2022. Niewiarygodne, co właściciele tej restauracji napisali przed wejściem. Klienci przystają i przecierają oczy ze zdumienia!

2022-07-04 8:21

Ceny nad polskim morzem potrafią przyprawić o zawrót głowy. Co roku w mediach społecznościowych krążą tzw. paragony grozy. Biorąc pod uwagę szalejącą inflację, wielu Polaków obawiało się, jakie będą ceny nad morzem w sezonie 2022. Wszechobecne podwyżki musiały przecież dotknąć także nadmorskich miejscowości. Właściciele restauracji nad morzem robią jednak wszystko, by nie zniechęcać turystów. Niektórzy wpadają na nietypowe pomysły, by przyciągnąć urlopowiczów. Zobaczcie, co właściciele jednej z restauracji w popularnej miejscowości nad Bałtykiem napisali przed wejściem do lokalu. Aż ciężko w to uwierzyć!

Ceny nad morzem 2022: paragony grozy?!

Ponad 250 zł za obiad nad morzem dla dwóch osób - między innymi takie "paragony grozy" obiegły media społecznościowe. Czy rzeczywiście decydując się na urlop nad polskim morzem trzeba się przygotować na takie ceny? Wielu Polaków planujących urlop nad Bałtykiem przygotowuje się na najgorsze. Nie pomaga szalejąca inflacja i skutki pandemii COVID-19, które boleśnie odczuła przede wszystkim branża turystyczna i gastronomiczna. To sprawia, że wiele osób rezygnuje z wakacji nad morzem w Polsce, albo decyduje się mocno ograniczyć wydatki. Tymczasem właściciele restauracji prześcigają się w pomysłach na przyciągnięcie gości. Jak wynika z relacji pan Małgorzaty, naszej Czytelniczki, która pod koniec czerwca 2022 wypoczywała w jednym z najbardziej znanych nadmorskich kurortów, restauratorzy opamiętali się i ceny wcale nie poszły aż tak do góry. - Myślę, że przedsiębiorcy wiedzą, że przez inflację możemy sobie pozwolić na dużo mniej. Dlatego podnoszenie cen tylko by odstraszyło klientów. W wielu restauracjach i punktach gastronomicznych ceny są praktycznie takie same jak rok temu - relacjonuje pani Małgorzata. Co oczywiście wcale nie oznacza, że ceny nad polskim morzem w sezonie 2022 są przystępne. Nad Bałtykiem od lat nie jest tanio. Przedsiębiorcy starają się jednak za wszelką cenę zdobyć klientów. Przed jedną z restauracji zawisł nawet baner, który zapewnia, że tutaj ceny są jak przed rokiem. Zobaczcie sami!

Przeczytaj koniecznie: Turystka zobaczyła tę kartkę i nie wytrzymała. "Nic dziwnego, że nad morzem śmierdzi moczem"

Ceny nad morzem 2022

i

Autor: Jpp
Sonda
Lubisz wypoczywać nad polskim morzem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE