Taka będzie zima 2022. Jasnowidz Jackowski wszystko zdradził. Dla niektórych to wybawienie!

i

Autor: Krzysztof Jackowski, YouTube Taka będzie zima 2022. Jasnowidz Jackowski wszystko zdradził. Dla niektórych to wybawienie!

Pogoda jasnowidza Jackowskiego

Pogoda na zimę 2022. Jasnowidz Jackowski zdradza w swojej przepowiedni co nas czeka!

2022-07-26 6:10

Jaka będzie pogoda w zimę 2022/2023? Z takim pytaniem zmierzył się najsłynniejszy jasnowidz współczesnej Polski. Tylko czytelnikom Super Expressu jasnowidz Jackowski zdradził czy czeka nas sroga zima, czy może w Polsce będzie łagodna i ciepła zima? Przeczytaj najnowszą przepowiednię jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego.

Jaka będzie pogoda w zimę 2022, 2023? Czy w Polsce będzie mroźna, śnieżna zima, czy raczej powinniśmy przygotować się na lekką i spokojną zimę? W dobie kryzysu węglowego pytanie to nurtuje wielu Polaków, dlatego postanowiliśmy o to spytać najsłynniejszego polskiego jasnowidza, Krzysztofa Jackowskiego. Specjalnie dla czytelników Super Expressu jasnowidz Jackowski miał wizję przyszłości dotyczącą tego, jaka będzie pogoda w zimę 2022-2023. Przeczytaj najnowszą przepowiednię Krzysztofa Jackowskiego, jasnowidza z Człuchowa.

Taka będzie zima 2022. Jasnowidz Jackowski wszystko zdradził. Dla niektórych to wybawienie!

Jaka będzie pogoda w zimę 2022/2023?

- Nie myślałem o tym – wyznał w rozmowie z Super Expressem jasnowidz Jackowski i dodał: - Pierwsze przeczucie? Zima w tym roku będzie krótka. Mówię o tym roku, o 2022, nie o styczniu, nie o lutym 2023. Mówię o końcu roku 2022. Tam będzie jakiś przejaw zimy. Ogólnie zima będzie taka umiarkowana. Bardziej deszczowo będzie w tym roku – zdradził swoją przepowiednię dotyczącą pogody w zimę jasnowidz Jackowski.

Wierzycie w przepowiednie jasnowidza Jackowskiego? Koniecznie oddajcie głos w naszej sondzie, którą znajdziecie poniżej.

Chcesz więcej przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego, jasnowidza z Człuchowa? Zajrzyj do galerii zdjęć. Tam jedna z najbardziej przerażających przepowiedni jasnowidza Jackowskiego: Totalnie przerażająca wizja jasnowidza Jackowskiego! "Część Polski będzie poligonem". Polakom grozi niebezpieczeństwo?!

Sonda
Wierzysz w przepowiednie jasnowidza Jackowskiego?
Jasnowidz Jackowski już TEGO nie ukrywa! Ludzie będą uciekać z Polski?! Jesteśmy zagrożeni?
Nasi Partnerzy polecają