QUIZ. W tytule brakuje jednego słowa! 9/15 to plan minimum

i

Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie ilustracyjne QUIZ. W tytule brakuje jednego słowa! 9/15 to plan minimum

QUIZ. W tytule brakuje jednego słowa! 9/15 to plan minimum

2022-03-02 6:00

QUIZ. Znacie dobrze dzieła literackie, muzyczne i filmowe? Mamy dla was 15 pytań, przy których zadanie będzie identyczne! Trzeba uzupełnić brakujące słowo z tytułu. Wydaje się proste, ale czy aby na pewno tak jest? Wydaje się, że 9/15 to powinien być absolutny plan minimum. Dacie radę? Zapraszamy do wspólnej zabawy z portalem se.pl.

QUIZ. W tytule brakuje jednego wyrazu! 9/15 to plan minimum

Pytanie 1 z 15
Dwunastu gniewnych...

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu. Tym razem mamy dla was połączenie tematów związanych z filmem, muzyką i literaturą! Trzeba uzupełnić tytuły tylko jednym słowem. Wydaje się proste, ale niektóre pytania mogą być podchwytliwe!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany