QUIZ. Prawda czy fałsz? Siódme pytanie spędzi ci sen z powiek!

i

Autor: CC Unsplash.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie ilustracyjne QUIZ. Prawda czy fałsz? Siódme pytanie spędzi ci sen z powiek!

QUIZ. Prawda czy fałsz? Ósme pytanie spędzi ci sen z powiek!

2022-01-28 7:11

QUIZ. Proponujemy wam zabawę w systemie prawda czy fałsz! Przed wami 15 pytań, które tylko z pozoru są banalnie proste. Ósme może sprawić, że długo nie będziecie mogli zasnąć. 11/15 będzie naprawdę dobrym wynikiem! A może są wśród was geniusze, którzy zdobędą komplet? Do dzieła!

QUIZ. Prawda czy fałsz? Ósme pytanie spędzi ci sen z powiek!

Pytanie 1 z 15
Saturn jest największą planetą Układu Słonecznego

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu. Tym razem mamy dla was quiz, w znanym i lubianym stylu "prawda czy fałsz?". 15 pytań i mamy nadzieję, 15 waszych poprawnych odpowiedzi. Nie zapomnijcie pochwalić się swoim wynikiem w komentarzu! 

Nasi Partnerzy polecają