Quiz. Pogoda po angielsku. Co znaczy sunny i rainy? Na piątym pytaniu możesz się potknąć

i

Autor: Grafika SE Quiz. Pogoda po angielsku. Co znaczy "sunny" i "rainy"? Na piątym pytaniu możesz się potknąć

QUIZ. Co znaczy "sunny" i "rainy"? Na piątym pytaniu możesz się potknąć!

2021-09-29 10:45

Quiz o pogodzie czas zacząć! Jak wytłumaczyć obcokrajowcowi, że zapowiada się urwanie chmury? Jak zapytać o pogodę po angielsku? Dzisiejszy quiz to okazja, by wykazać się znajomością języka obcego, ale również podszkolić nieco swoje umiejętności. Co oznaczają słowa "rainy" oraz "sunny"? Jak poprawnie wymienić wszystkie cztery pory roku w języku angielskim? Te i inne pytania znajdziesz w naszym pogodowym quizie na www.se.pl. Powodzenia!

Quiz o pogodzie... po angielsku! Tylko najlepsi zagarną dziś maksa

Quiz. Pogoda po angielsku

Pytanie 1 z 12
"Pogoda" to po angielsku...

Quiz o pogodzie to dzisiejsze wyzwanie dla czytelników Super Expressu. Test dotyczy znajomości istotnych słówek w języku angielskim. Coraz więcej Polaków ma do czynienia z obcokrajowcami. Często spotykamy ich na zagranicznych wakacjach, w pracy, szkole czy na uczelni. Jak powszechnie wiadomo, pogoda jest tematem, o którym rozmawiają wszyscy, niezależnie od szerokości i długości geograficznej. Właśnie dlatego odpowiedzi na pytania zamieszczone w dzisiejszym quizie mogą okazać się przydatne na co dzień. Dasz radę zgromadzić komplet dwunastu punktów? Nawet jeśli test lekko Cię przerośnie, możesz wyciągnąć z niego sporą wiedzę. Podejmij więc nasze wyzwanie i rozwiąż powyższy quiz o pogodzie!

Chcesz więcej? Rozwiąż kolejny quiz! Przejdź do artykułu Jaka to planeta? Podpowiedź jest krótka. Już 5 punktów to olbrzymi sukces!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany