QUIZ. Jaka to planeta? Podpowiedź jest krótka. Już 5 punktów to olbrzymi sukces!

2021-09-12 19:00
QUIZ. Jaka to planeta? Krótka podpowiedź musi wystarczyć. Już 5 punktów to sukces
Autor: Pixabay QUIZ. Jaka to planeta? Krótka podpowiedź musi wystarczyć. Już 5 punktów to sukces

Quiz o planetach czas zacząć! Nasz dzisiejszy test pozwoli Ci sprawdzić swoją wiedzę na temat planet Układu Słonecznego. Musisz wskazać poprawną odpowiedź po zaledwie jednym zdaniu. O jakiej planecie jest mowa? Niektóre pytania okażą się banalnie proste. Inne mogą jednak sprawić spory problem. Jak dużo wiesz o planetach? Rozwiąż quiz i podziel się nim ze znajomymi. Trzymamy kciuki. Powodzenia!

QUIZ. O której planecie mowa? Musisz zgadnąć po jednym zdaniu!

Nasz dzisiejszy quiz nie powinien sprawić większego problemu nikomu, kto uważnie słuchał na lekcjach w szkole podstawowej. Ludzka pamięć bywa jednak zawodna, dlatego już pięć na dwanaście możliwych do zdobycia punktów należy uznać za sukces. Pamiętasz kolejność planet w Układzie Słonecznym? Ta wiedza na pewno się przyda. Pytamy też m.in. o popularne ciekawostki dotyczące planet. Nie trzeba regularnie śledzić bieżących poczynań NASA, by uporać się z poniższym testem. Skupiamy się wyłącznie na Układzie Słonecznym, czyli naszym skrawku kosmosu. Weź głęboki wdech i pokaż, jak dużo wiesz o planetach! Po rozwiązaniu quizu pochwal się wynikiem w komentarzu oraz wyzwij znajomych. Sprawdźmy, kto zgromadzi więcej punktów. Jaka to planeta? Quiz znajdziesz poniżej.

QUIZ. Jaka to planeta? Krótka podpowiedź musi wystarczyć!

Pytanie 1 z 12
Jest trzecią planetą Układu Słonecznego, licząc od jego centrum.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE