Przerażające zjawisko pogodowe. Chmara ptaków nagle runęła na ziemię

i

Autor: TIEMPO TV NOTICIAS/YOUTUBE.COM Przerażające zjawisko pogodowe. Chmara ptaków nagle runęła na ziemię

Przerażające zjawisko pogodowe. Chmara ptaków nagle runęła na ziemię [Wideo]

Prawdziwy szok przeżyli mieszkańcy miasta Cuauhtémoc, gdy pewnego poranka zobaczyli na swoich podwórkach chmarę martwych ptaków. To, co się wydarzyło w Meksyku, zarejestrowała kamera monitoringu. To naprawdę przerażające nagranie, jak z filmów grozy.

Przerażające zjawisko pogodowe. Chmara ptaków nagle runęła na ziemię

Przerażające zjawisko zarejestrowały kamery monitoringu w mieście Cuauhtémoc w Meksyku. Nagrania postanowiono sprawdzić po tym, jak mieszkańcy pewnego poranka znaleźli setki martwych ptaków przed swoimi domami.

Na nagraniu widać jak lecąca chmara ptaków z impetem uderza o chodniki i jezdnię na ulicach Álvaro Obregón Sectional. Część ptaków odlatuje, część pada martwych. Według weterynarzy, którzy badali martwe ptaki, mogły one zatruć się tlenkiem węgla wydobywającym się z nieszczelnych pieców w domach lub usiąść na przeciążonej linii energetycznej.

Przeczytaj koniecznie: Zbliża się wiosna? W Szczecinie zakwitły pierwsze krokusy

Nagranie z monitoringu, miało przynieść odpowiedź. Stało się jednak inaczej. Zamiast odpowiedzi, pojawiły się kolejne pytania.

Władzy zapowiedziały, że zostanie przeprowadzona sekcja ptaków, która ma wyjaśnić zagadkę nagłej śmierci żółtogłowców i tajemniczego nagrania.

Sonda
Czy pogoda wpływa na Twoje samopoczucie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany