Opole: Prognoza pogody. Jaka pogoda w tym tygodniu 19-24 kwietnia

i

Autor: pixabay.com/zdjęcie poglądowe Opole: Prognoza pogody. Jaka pogoda w tym tygodniu 19-24 kwietnia

Przed nami wyjątkowo dziwny tydzień! W Opolu spadł ŚNIEG! [prognoza pogody: 19-24 kwietnia]

2022-04-19 10:11

To żadna pomyłka, po świętach wielkanocnych spadł śnieg. Specjaliści z IMGW publikują kolejne ostrzeżenia pogodowe, większość dotyczy południowej Polski - a zatem także województwa opolskiego. Liczyliście na szybką i przyjemną wiosnę? Najnowsze prognoza pogody na bieżący tydzień rozwieje te nadzieje.

Śnieg po świętach wielkanocnych? "Nie ma się co oszukiwać, Polska jest pochmurnym krajem" - piszą pogodowi fani z portalu TwojaPogoda.pl. Temperatury w Polsce nie rozpieszczają miłośników słońca. W tym tygodniu nie będzie go niemal wcale. W Opolu we wtorek (19.04.22) spadł śnieg... a to nie koniec zaskoczeń. Sprawdź najnowsza prognozę pogody na bieżący tydzień 19.04.-24.04.22.

Zobacz też: Pogoda na majówkę 2022. Czym nas zaskoczy początek miesiąca?

Sonda
Czy pogoda ma wpływ na twoje samopoczucie?

Opole: prognoza pogody. IMGW ostrzega mieszkańców południa. Jaka pogoda w tym tygodniu 19-24.04.22? [prognoza]

W ciągu dnia we wtorek (19.04.22) opolski krajobraz się zabielił. Po mroźnej nocy temperatura nie przekroczy 8-9°, a kiedy śnieg już ustąpi, może zamienić się w deszcz. I tak do końca dnia. Na słońce nie ma co liczyć. Co więcej, specjaliści IMGW ostrzegają wszystkie powiaty województwa opolskiego: w nocy z wtorku na środę czekają nas kolejne przymrozki!

Śledź pogodę online! [MAPA]

Środa (20 kwietnia) powinna już przynieść nieco więcej słońca, ale do wiosennej aury wciąż daleko. Termometry nie wskażą więcej niż 9-10°, czyste niebo będzie przeplatane opadami deszczu, dołączy do niego zachodnio-północny wiatr. 

W czwartek (21 kwietnia), choć wciąż deszczowo i wietrznie, temperatura wzrośnie do 15-16°. Noc pod koniec tygodnia z czwartku na piątek będzie już cieplejsza: ok. 5-6°. I tak wejdziemy w weekend (23-24.04.22), który zapowiada się... wyjątkowo ciepło. Deszcz ustąpi słońcu, temperatura powietrza poszybuje do 17-18°.

Polecamy: Witold Zembaczyński pomógł wywieźć z Ukrainy już setki osób! Opowiedział nam o piekle [WIDEO]

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany