Pogoda na wrzesień 2021. Jeszcze lato czy już jesień? Prognoza długoterminowa

i

Autor: Aliya_99/cc0/Pixabay.com Pogoda na wrzesień 2021. Jeszcze lato czy już jesień? Prognoza długoterminowa

Pogoda na wrzesień 2021. Jeszcze lato czy już jesień? Prognoza długoterminowa

2021-09-01 16:00

Pogoda na wrzesień 2021. Jeszcze lato czy już jesień? Prognoza długoterminowa mówi, że lato wróci we wrześniu, ale nie do wszystkich regionów. Najwyższych temperatur mogą się spodziewać mieszkańcy zachodniej i południowej części kraju, za to na dużo gorszą aurę muszą się przygotować północ i wschód Polski. Pogoda na wrzesień 21 nie wszystkich zadowoli.

Pogoda na wrzesień 2021. Jeszcze lato czy już jesień? Prognoza długoterminowa

Jak informuje Twojapogoda.pl, pogoda na wrzesień 2021 przyniesie jeszcze powrót lata, ale nie do wszystkich regionów naszego kraju. Już początek miesiąca nad Polską pojawi się wyż, a tym samym dużo słońca, a już na pewno znacznie więcej niż w końcówce sierpnia, za sprawą której mieliśmy niskie temperatury i duże opady deszczu. W pierwszej połowie września 2021 można się spodziewać, że słupki rtęci pokażą nawet 25 stopni, ale to wiadomość tylko dla mieszkańców zachodniej i południowej części kraju. W tym samym czasie na wschodzie i północy będzie ok. 15 stopni, by z biegiem dni temperatura osiągnęła ok. 20 kresek na plusie. Noce chłodne, poniżej 10 stopni, a lokalnie mogą się nawet pojawić przymrozki.

Jak informuje Twojapogoda.pl, pogoda na wrzesień 2021 pogorszy się za to w drugiej połowie miesiąca. Przede wszystkim wrócą opady deszczu, a wraz z nimi znowu spadnie temperatura, do czego przyczynią się ponadto porywiste podmuchy wiatru. W tym okresie zdecydowanie będzie można mówić o jesiennej aurze. Pocieszeniem jest przy tej okazji informacja, że kiepską pogodę na wrzesień 2021 ma nam za to zrekompensować październik, który ma być cieplejszy niż zazwyczaj, z dużą ilością słońca i niewielkimi opadami.

W formie - jak często ćwiczyć