Pogoda Lublin 1 kwietnia: śnieg i deszcz. Prognoza pogody: woj. lubelskie 1.04

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/Shlomaster Pogoda Lublin 1 kwietnia: śnieg i deszcz. Prognoza pogody: woj. lubelskie 1.04

Pogoda Lublin 1 kwietnia: śnieg i deszcz. Prognoza pogody: woj. lubelskie 1.04

2022-04-01 7:07

Pogoda Lublin 1 kwietnia 2022 roku. To nie jest prima aprilis: prognoza pogody dla woj. lubelskiego na 1.04.2022 r. mówi jasno, że powinniśmy się spodziewać… śniegu i deszczu. O dużej ilości słońca i ciepłych, wiosennych temperaturach, jak w ostatnich dniach, też raczej nie mamy co marzyć. Zobacz prognozę pogody dla Lublina i Lubelszczyzny na 1 kwietnia. To nie żart na prima aprilis. Od rana mieszkańcy Lublina muszą odśnieżać swoje samochody, skrobać szyby i odkopywać auta spod grubej warstwy śniegu.

Pogoda Lublin 1 kwietnia: śnieg i deszcz w regionie. Prognoza 1.04 z ostrzeżeniami!

Pogoda Lublin 1 kwietnia. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał na piątek ostrzeżenia dla województwa lubelskiego. Synoptycy IMGW alarmują i przestrzegają: będzie padał śnieg i deszcz. Niestety w nocy z czwartku na piątek to ten pierwszy wygrał w Lublinie i w prima aprilis mieszkańcy stolicy Lubelszczyzny zaczynają dzień od skrobania szyb i odśnieżania samochodów. Piękna zima tej wiosny!

Ostrzeżenie o opadach śniegu obowiązuje na północy województwa lubelskiego.Prognozowane są opady śniegu, powodujące miejscami przyrost pokrywy śnieżnej o 10 cm do 15 cm – zapowiada IMGW. Tak może być od piątkowego (1.04) do sobotniego (2.04) poranka.

Ostrzeżenie o intensywnych opadach deszczu dotyczy głównie południa, ale też centrum i wschodu województwa lubelskiego – także samego Lublina. Prognozowane są opady deszczu o natężeniu umiarkowanym, okresami silnym. Prognozowana suma opadów od 25 mm do 40 mm – zapowiada IMGW. Ostrzeżenie obowiązuje w nocy z czwartku na piątek do piątku (1.04) do godz. 18.00.

Jasnowidz Jackowski w przejmującej wizji dla Polaków na kwiecień 2022. Jego słowa wprawiają w przerażenie i osłupienie!

Pogoda Lublin 1 kwietnia: śnieg i deszcz. Prognoza pogody: woj. lubelskie 1.04

Jaka będzie pogoda w Lublinie 1 kwietnia 2022 roku? Według prognoz w piątek (1.04) na termometrach zobaczymy maksymalnie 1-2 stopnie Celsjusza. W sobotę i niedzielę niestety będzie podobnie. Do tego spore zachmurzenie. Szanse na słońce są naprawdę niewielkie, za to warto mieć ze sobą parasol i uważać na drodze. Ta ostatnia uwaga adresowana jest do kierowców. W weekendowe noce temperatura będzie spadać poniżej zera, a na wielu odcinkach będzie ślisko!

Sonda
Czy sprawdzasz codziennie prognozę pogody?

Jak informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, w piątek, 1 kwietnia 2022 roku, prawie cała Europa będzie pod wpływem rozległego niżu z ośrodkiem nad północnymi Włochami, jedynie Islandię i częściowo Skandynawię oraz Wyspy Brytyjskie obejmie wyż znad Atlantyku. Polska będzie w zasięgu wspomnianego niżu, na południu kraju będzie przebiegała strefa frontu ciepłego. Z północnego wschodu będzie napływało chłodne powietrze pochodzenia arktycznego, tylko krańce południowe pozostaną w powietrzu polarnym-morskim.

Nasi Partnerzy polecają