Pogoda, lato 2022. Takie będą wakacje! Lepiej przeczytaj przepowiednię jasnowidza Jackowskiego, zanim zaplanujesz urlop

i

Autor: Shutterstock, Piotr Lampkowski/Super Express Pogoda, lato 2022. Takie będą wakacje! Lepiej przeczytaj przepowiednię jasnowidza Jackowskiego, zanim zaplanujesz urlop

Pogoda, lato 2022. Takie będą wakacje! Jasnowidz Jackowski zdradza to w przepowiedni! Lepiej przeczytaj, zanim zaplanujesz urlop

2022-05-18 7:11

Lato 2022 zbliża się wielkimi krokami. Jaka będzie pogoda w wakacje 2022? Zapytaliśmy o to najsłynniejszego jasnowidza w Polsce. Co zobaczył w swojej przepowiedni? Zanim zaplanujecie urlop, lepiej przeczytajcie najnowszą wizję Krzysztofa Jackowskiego, jasnowidza z Człuchowa.

Pogoda lato 2022, wakacje 2022. Przepowiednia jasnowidza Jackowskiego

Jaka będzie pogoda w lato 2022? Czy w wakacje 2022 będzie upalnie, czy raczej powinniśmy spodziewać się ulewnych deszczy? To pytanie zadaje sobie wiele osób, które planują spędzić urlop w Polsce. Czy powinny zaopatrzyć się w kremy z filtrem, czy raczej w płaszcze przeciwdeszczowe i kalosze? O to, jaka będzie pogoda w lato 2022 zapytaliśmy najsłynniejszego jasnowidza w Polsce, Krzysztofa Jackowskiego. Tylko Super Expressowi zdradził, czy wakacje 2022 w Polsce będą upalne, czy deszczowe i zimne. Przeczytajcie najnowszą przepowiednię jasnowidza Jackowskiego o pogodzie na lato 2022 i wakacje 2022.

Zobacz koniecznie: Jasnowidz Jackowski przeraża: Rosja zaciska sznur! Wojna może wylać się na inne kraje!

Pogoda, lato 2022. Takie będą wakacje! Lepiej przeczytaj przepowiednię jasnowidza Jackowskiego, zanim zaplanujesz urlop

- Uważam, że maj będzie wreszcie ciepły – zdradził swoją najnowszą przepowiednię dotyczącą pogody w maju 2022 Super Expressowi jasnowidz Jackowski. - Jest to naturale, ale w drugiej połowie maja 2022 będzie deszcz. Druga połowa maja będzie dość mokra. To będzie czas ulew i deszczy. Będzie trwał tydzień. Po nim przyjdzie w końcu ciepłe lato 2022. Ocieplenie nastąpi dość szybko. Mniej więcej kilka dni po majówce, która nie będzie do końca taka rozpieszczająca nas – mówił jasnowidz Jackowski. - Kilka dni po majówce przyjdzie takie pierwsze, istotne ciepło. W maju czeka nas około tygodnia ulew.

Sprawdź to!

Jasnowidz Jackowski miał wstrząsającą wizję! Chodzi o Andrzeja Dudę i jego córkę Kingę. Co się stanie?!

Poznaj swój aktualny horoskop: Horoskop dzienny na środę, 18 maja 2022. Ten znak zodiaku rozwiąże w końcu swój problem

Jasnowidz w swojej wizji zobaczył opustoszałą część Polski
Sonda
Wierzysz w przepowiednie jasnowidza Jackowskiego?

Przeczytaj książkę Przemysława Lewickiego o jasnowidzu Jackowskim wydawnictwa Harde.

Możesz ją kupić TUTAJ.

Jasnowidz Jackowski, Przemysław Lewicki

i

Autor: HARDE Jasnowidz Jackowski, Przemysław Lewicki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany