Piorun uderzył kilkadziesiąt metrów od ciężarnej turystki. Przerażające nagranie z Ustronia

i

Autor: pixabay.com / screen Polscy Łowcy Burz / Domiš Kaločová Piorun uderzył kilkadziesiąt metrów od ciężarnej turystki. Przerażające nagranie z Ustronia

Piorun uderzył kilkadziesiąt metrów od ciężarnej turystki. Przerażające nagranie z Ustronia

2022-05-07 18:01

Wyjątkowe, a zarazem przerażające wideo z Ustronia. Czeska turystka stała na balkonie podczas burzy i nagle usłyszała huk. To co zobaczyła i nagrała może przestraszyć naprawdę każdego z nas. Zobaczcie sami.

W czwartek (5 maja) nad częścią Polski przeszły burze. Nie ominęły one Ustronia (woj. śląskie). W jednym z hoteli przebywała turystka z Czech, która ze swojego balkonu postanowiła nagrać film, kiedy padał deszcz. Z pewnością nie spodziewała się, że będzie świadkiem uderzenia pioruna. Dosłownie kilkadziesiąt metrów od niej uderzył on w jedno z drzew. - Nie spodziewałam się takiego pierwszego dnia urlopu. Około 30 minut przed burzą przechodziliśmy przez to miejsce, gdzie piorun uderzył - powiedziała Domiš Kaločová w rozmowie portalem tvnmeteo.pl.

CZYTAJ: Burze i deszcz nie odpuszczają! Wiatr 60 km/h to nie wszystko [Prognoza IMGW na 8.05.2022]

Kobieta bardzo się cieszyła, że udało jej się nagrać to zjawisko, a jednocześnie mocno się przestraszyła. - Cieszyłam się, że nie rozpoczął się poród, ponieważ jestem w dziewiątym miesiącu ciąży - przyznała w rozmowie z TVN Meteo.

Na szczęście nikomu nic się nie stało, a nagranie cieszy się wielką popularnością w internecie. Możecie je zobaczyć poniżej.

Sonda
Czy boisz się burzy?
Nocna burza w Warszawie. Pioruny waliły co sekundę