Jaka będzie pogoda w Małopolsce na weekend 18-19 marca? Mamy dobre wiadomości!

i

Autor: Pixabay Jaka będzie pogoda w Małopolsce na weekend 18-19 marca? Mamy dobre wiadomości!

Najładniejszy dzień tygodnia? Prognoza eksperta napawa optymizmem [Pogoda Toruń 26.04.2022]

2022-04-26 5:00

Pogoda Toruń 26.04.2022. Prognoza cenionego eksperta Rafała Maszewskiego na wtorek zwiastuje bardzo przyjemny dzień. Parasole możemy schować do szaf, a słońce powinno wygrywać walkę z chmurami. Szczegóły analizujemy na se.pl poniżej.

Pogoda Toruń 26.04.2022. Po niezbyt przyjemnym początku tygodnia, najbliższe godziny będą dla nas o wiele bardziej łaskawe, a warunki atmosferyczne będą się poprawiać. Wiosna z prawdziwego zdarzenia - tak w skrócie można opisać wtorek. - W dzień początkowo przewaga chmur, ale czym bliżej południa tym częściej zaświeci słońce. Odczujemy ocieplenie - po chłodnym początku dnia po południu temperatura powietrza wzrośnie do 14; 15 stopni. Odczujemy komfort termiczny - pisze Rafał Maszewski, autor i właściciel serwisu pogodawtoruniu.pl.

Czytaj też: Budzi wstręt, ale nie wolno go zabijać! Widzisz takiego owada? Daruj mu życie!

- Północny wiatr będzie przeważnie słaby, po południu chwilami umiarkowany. Ciśnienie atmosferyczne okresami będzie rosnąć, a warunki biometeorologiczne ulegną poprawie - dodaje Rafał Maszewski na stronie pogodawtoruniu.pl.

Pogoda Toruń 26.04.2022. Prognoza na kolejne dni

Podobne warunki do tych z wtorku zostaną z torunianami aż do weekendu. W środę (27.04.2022) odnotujemy znaczny wzrost ciśnienia - do ok. 1017 hPa. Wiatr na ogół słaby lub umiarkowany. Dopiero w sobotę i niedzielę może się pojawić przelotny deszcz. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!

Sonda
Czy pogoda wpływa na Twoje samopoczucie?
Wycinka czy demolka drzew przy moście im. Piłsudskiego w Toruniu