Jasnowidz Jackowski przeraża wizją pogody na Boże Narodzenie i sylwestra. Nie o takich świętach marzyliśmy

i

Autor: Paweł Skraba Jasnowidz Jackowski przeraża wizją pogody na Boże Narodzenie i sylwestra. Nie o takich świętach marzyliśmy

Jasnowidz Jackowski przeraża wizją pogody na Boże Narodzenie i sylwestra! Nie o takich świętach marzyliśmy

2021-12-13 11:38

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej znanych jasnowidzów współczesnej Polski. Swoimi wizjami przyszłości dzieli się głównie za pośrednictwem YouTube'a. Tym razem swoimi przeczuciami podzielił się z "Super Expressem". Tylko u nas dowiesz się, jaka będzie pogoda na Boże Narodzenie i sylwestra 2021. Przeczytaj najnowszą wizję jasnowidza Jackowskiego.

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa, ma wielkie rzesze fanów. Jego audycje na żywo, które prowadzi za pośrednictwem YouTube'a przyciągają przed ekrany tysiące osób. Tym razem jego wizje przyszłości dotyczącą pogody na Boże Narodzenie i sylwestra 2021 poznaliśmy tylko my. Czy czekają nas śnieżne, białe święta, czy może powinniśmy wyciągnąć z szaf kalosze? A jaka pogoda będzie w sylwestra? Co zobaczył w swojej wizji jasnowidz Jackowski?

Przeczytaj także: Jasnowidz Jackowski w przerażającej przepowiedni na 2022 rok. W połowie lutego stanie się coś, na co wielu czeka! PiS odda władzę?!

Sprawdź swój aktualny horoskop TUTAJ.

Jasnowidz Jackowski przeraża wizją pogody na Boże Narodzenie i sylwestra. Nie o takich świętach marzyliśmy

Przeczytaj najnowszą przepowiednię jasnowidza Jackowskiego dotyczącą pogody w Boże Narodzenie 2021 i sylwestra. Znajdziesz ją pod sondą.

Sonda
Wierzysz w przepowiednie jasnowidza Jackowskiego?

Pogoda w Boże Narodzenie 2021 i sylwestra 2021. Przepowiednia jasnowidza Jackowskiego

- Ja mam takie wrażenie, że ten podmuch zimy teraz co mam on zelżeje - rozpoczął swoją wizję dla czytelników Super Expressu jasnowidz Jackowski. -  I teraz ja mam wrażenie, że święta Bożego Narodzenia będą takie pod jesień bardziej podchodziły. To jest jeden z chłodniejszych miesięcy w roku, no więc ciężko to powiedzieć. W górach na pewno będzie inaczej i tu, gdzie ja mieszkam (red. Pomorze) będzie inaczej. Ogólnie nie będzie jakieś tęgiej zimy w okresie świąt. Będzie bardziej aura jesienna. Takie ja mam wrażenie - mówił Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa i dodał: - Zima przyjdzie, ale moim zdaniem taka konkretna zima przyjdzie już w dużej końcówce grudnia, czyli w tym okresie przed sylwestrem. Taka konkretna zima to zacznie się 10-15 stycznia. To taka mocna będzie zima. Rok 2022 będzie rokiem przełomu na minus, być może na plus. Chociaż wszystko wskazuje na to, że na minus. Niestety 2022 rok będzie rokiem bardzo złym przez wydarzenia, które się skumulują w tym roku, ale może potem będzie lepiej. Zobaczymy. Ja to mówię bardzo ogólnikowo - zakończył swoją przepowiednię jasnowidz Jackowski.

Zobacz koniecznie: Jasnowidz Jackowski miał zaskakującą wizję: "PiS się rozpadnie!". Mówi o kompromitacji i nadziei na lepsze czasy

Sprawdź to: Tego nawet jasnowidz nie przewidział. Polacy pokazują, jak spełnić marzenia

Przeczytaj książkę Przemysława Lewickiego o jasnowidzu Jackowskim wydawnictwa Harde.

Możesz ją kupić TUTAJ.

Jasnowidz Jackowski

i

Autor: materiały prasowe
Jasnowidz Jackowski szokuje w przepowiedni. Co nam grozi?!
Nasi Partnerzy polecają