Jaka będzie pogoda na Sylwestra 2022 w Polsce? Aura może zaskoczyć. Sprawdź prognozy długoterminowe

i

Autor: JAKUB STEINBORN / POLSKA PRESS/DZIENNIK BAŁTYCKI Jaka będzie pogoda na Sylwestra 2022 w Polsce? Aura może zaskoczyć. Sprawdź prognozy długoterminowe

Prognoza pogody na sylwestra

Jaka będzie pogoda na sylwestra 2022 w Polsce? Aura może zaskoczyć. Sprawdź prognozy długoterminowe

2022-11-04 8:45

Jaka będzie pogoda na sylwestra 2022 w Polsce? To pytanie zadają sobie wszyscy, którzy planują w tym roku zaszaleć podczas zabawy sylwestrowej. Przez ostatnie lata pogoda w sylwestra zaskakiwała, a jak będzie teraz? Zobaczcie długoterminową prognozę pogody na 31 grudnia 2022/1 stycznia 2023.

Sylwester to impreza, która zdarza się raz na rok. Dla wielu Polaków jest to jedyna noc, w której mogą porządnie zaszaleć na domówce, potańczyć w klubie czy wybrać się na bal z prawdziwego zdarzenia. Część Polaków wybierze też imprezy na świeżym powietrzu, np.: miejskie sylwestry i widowiskowe koncerty organizowane przez największe stacje telewizyjne w Polsce. Wszyscy liczą na to, że pogoda na sylwestra 2022/2023 nie zawiedzie. Najgorsze, co mogłoby się wydarzyć to marznący deszcz, gołoledź czy inne niebezpieczne zjawiska pogodowe. Sylwester 2022 dopiero za 8 tygodni, ale już teraz analizując długoterminową prognozę pogody, można wyciągnąć ostrożne wnioski i przewidywania na ten temat.

Jaka będzie pogoda na sylwestra 2022 w Polsce?

Według zagranicznego serwisu pogodowego Weather.com w nocy z soboty na niedzielę (31 grudnia/1 stycznia) w Warszawie będzie -6°. W ciągu dnia temperatura wyniesie średnio -1°. IMGW w swojej długoterminowej prognozie pogody na grudzień wskazuje, że w nadchodzącym miesiącu "średnia miesięczna temperatura powietrza w całej Polsce powinna mieścić w zakresie normy wieloletniej z lat 1991-2020. Suma opadów atmosferycznych na południowo wschodnim obszarze kraju oraz na północy będzie się kształtować w zakresie normy wieloletniej, w pozostałej części – powyżej normy (miesiąc mokry).

Sonda
Jak zazwyczaj spędzasz sylwestra?
Impreza urodzinowa na 250 osób starosty Krzysztofa Baranowskiego z PSL w szkole podstawowej
Nasi Partnerzy polecają