Dach stadionu nie wytrzymał nawałnicy. Przed tragedią kibiców uchronił jeden szczegół [WIDEO]

i

Autor: DerTobiSturmjagd/cc0/Pixabay.com Dach stadionu w Imperatriz w stanie Maranhão w Brazylii nie wytrzymał nawałnicy, jaka przeszła nad obiektem (zdj. ilustracyjne)

Dach stadionu nie wytrzymał nawałnicy. Przed tragedią kibiców uchronił jeden szczegół [WIDEO]

2021-09-02 10:55

Dach stadionu w Imperatriz w stanie Maranhão w Brazylii nie wytrzymał nawałnicy, jaka przeszła nad obiektem. Konstrukcja zawaliła się w sobotę 28 sierpnia w czasie spotkania Serie D, czyli czwartego poziomu rozgrywkowego, w którym rywalizowały Imperatriz i 4 de Julho Esporte Clube. Żadnemu z kibiców, którzy zasiedli pod dachem stadionu, nic się nie stało.

Dach stadionu nie wytrzymał nawałnicy. Przed tragedią kibiców uchronił jeden szczegół

O zawaleniu się dachu stadionu w Brazylii napisał serwis Twojapogoda.pl, powołując się na Globo TV. Wszystko działo się w sobotę 28 sierpnia w czasie spotkania Serie D, czyli czwartego, najniższego poziomu tamtejszych rozgrywek piłkarskich. Na estádio Frei Epifânio w Imperatriz w stanie Maranhão rywalizowali w tym czasie gospodarze, ekipa Imperatriz, i goście - 4 de Julho Esporte Clube. Gdy mecz się rozpoczynał, nic nie zapowiadało nawałnicy, a nad stadionem świeciło słońce. Kibice, którzy zasiedli na trybunie krytej dachem, postanowili jednak przenieść się w trakcie spotkania na przeciwległą stronę płyty, bo po prostu oślepiały ich promienie słońca. Po upływie ok. 30 minut nad stadionem w Imperatriz rozpętała się nawałnica, która doprowadziła do zawalenia się dachu. Wszyscy kibice obserwowali to na szczęście z bezpiecznej odległości, dzięki czemu uniknęli jakichkolwiek konsekwencji. Spotkanie w Imperatriz zostało przerwane, a oba zespoły czekają teraz na decyzję Brazylijska Konfederacja Piłki Nożnej.

"Myślałam, że to koniec świata" - przez gminę Wilków przeszła groźna nawałnica
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany