10 wiosennych kwiatów. To one są oznaką nadchodzącej ciepłej pogody. Sprawdź, czy to już wiosna!

i

Autor: Pixabay 10 wiosennych kwiatów. To one są oznaką nadchodzącej ciepłej pogody. Sprawdź, czy to już wiosna!

10 wiosennych kwiatów. To one są oznaką nadchodzącej ciepłej pogody. Sprawdź, czy to już wiosna!

2022-04-08 15:05

Jak rozpoznać, czy wiosna na dobre zadomowiła się w Polsce? Jedną z oznak nadejścia wiosny jest budząca się do życia przyroda. Po niebezpiecznych zawirowaniach w pogodzie, które mogliśmy zaobserwować w ostatnich dniach w Polsce, z niecierpliwością wypatrujemy ciepłej, wiosennej pogody. Sprawdź, które kwiaty zwiastują rychłe nadejście wiosny.

Wielu z nas z utęsknieniem wypatruje wiosennej pogody. Choć ta kalendarzowa i astronomiczna wiosna już się rozpoczęły, to jednak pogoda płata nam figle i nie daje się cieszyć ciepłą aurą. Wraz z początkiem kwietnia w wielu regionach Polski spadł śnieg. Zmagaliśmy się także z porywistym wiatrem i intensywnymi opadami deszczu. Jak rozpoznać pierwsze oznaki wiosny? Jednym ze sposobów jest obserwowanie budzącej się do życia przyrody. Wraz z nadejściem wiosny możemy zauważyć na spacerze, czy w domowych ogródkach pierwsze wiosenne kwiaty. Najpopularniejsze i najbardziej znane wiosenne kwiaty to przebiśnieg, krokus, czy tulipany. Ale nie tylko! W naszej galerii zdjęć znajdziecie 10 wiosennych kwiatów, które są oznaką nadchodzącej wiosny. Znasz je wszystkie?

Zobacz koniecznie: Pogoda na Wielkanoc 2022. Jasnowidz Jackowski nie ma wątpliwości! Możemy mocno się zdziwić

Zobacz naszą galerię zdjęć poniżej, lub tutaj: 10 wiosennych kwiatów. To one są oznaką nadchodzącej ciepłej pogody. Sprawdź, czy to już wiosna!

Sonda
Czy tęsknisz za ciepłem i wiosną?
Wiosna w Rzeszowie. Rozpoczęły się nasadzenia kwiatów
Nasi Partnerzy polecają