Nieodkryte plaże nad Bałtykiem

i

Autor: Kamyq / Pixabay Na tych plażach nie ma tłumów! Poznaj nieodkryte plaże nad Bałtykiem

Plaże bez turystów

Nieodkryte plaże nad Bałtykiem: tutaj nie ma tłumów! Urlop nad polskim morzem nie musi być koszmarem. Tutaj odpoczniesz od turystów

2022-07-01 9:38

Przepełnione plaże pełne głośnych turystów, parawany zasłaniające morze i zapach gotowanej kukurydzy - wakacje nad polskim morzem wcale nie muszą tak wyglądać. Są jeszcze plaże nad Bałtykiem, do których nie docierają tłumy wczasowiczów. Choć brzmi to niewiarygodnie, można tam spokojnie znaleźć miejsce na kocyk, odpocząć i posłuchać szumu fal. Gdzie znajdują się najmniej oblegane plaże nad Bałtykiem? Poznajcie tych kilka pięknych, nieodkrytych miejsc!

Plaże nad Bałtykiem bez tłumu turystów

Choć trudno w to uwierzyć, nad polskim morzem można jeszcze znaleźć miejsca nieopanowane przez tłumy turystów. Wielu Polakom wakacje nad Bałtykiem kojarzą się w większości z przepełnionymi plażami, hałasem i kosmicznymi cenami. Urlop na wybrzeżu nie musi jednak tak wyglądać! Okazuje się, że są jeszcze plaże nad Bałtykiem, na których można zwyczajnie odpocząć i nie trzeba bić się o kawałek miejsca dla siebie. Dokąd w takim razie warto się wybrać na urlop? Zebraliśmy listę najmniej uczęszczanych plaż nad Bałtykiem: od Świnoujścia aż po Hel.

Lista nieodkrytych plaż nad Bałtykiem znajduje się w galerii - KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ, ABY PRZEJŚĆ DO LISTY PLAŻ

Wakacje nad morzem 2022

Urlop nad morzem to jeden z ulubionych sposobów na spędzenie wakacji. Wypoczynek na plaży nad Bałtykiem skutecznie potrafią jednak zepsuć sinice - ich zakwity to prawdziwy koszmar turystów! Dlatego przed wyjazdem nad morze warto sprawdzić, gdzie nad Bałtykiem są sinice i które kąpieliska są zamknięte. Z pomocą przychodzi mapa kąpielisk od GIS, na której zaznaczane są m.in. zakwity sinic. Szczegóły w artykule: Sinice w Bałtyku atakują nawet już w czerwcu! Cztery zamknięte kąpieliska w Polsce. Mapa sinic 2022 pokazuje, gdzie nie można się kąpać. Które kąpieliska są otwarte?

Sonda
Lubisz wypoczywać nad polskim morzem?
Nasi Partnerzy polecają