Tajemniczy świat kosmosu

i

Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie ilustracyjne QUIZ. Tajemniczy świat kosmosu. Większość pada na szóstym pytaniu!

QUIZ. Tajemniczy świat kosmosu. Większość pada na szóstym pytaniu!

2022-01-09 6:00

QUIZ. Portal pogoda.se.pl zaprasza was na wyprawę do tajemniczego świata kosmosu. Interesujesz się planetami i innymi zagadnieniami, związanymi z niebem? Mamy 10 pytań, które zweryfikują wiedzę w tej dziedzinie. Przy szóstym możecie mieć sporą zagwozdkę! Zapraszamy do wspólnej zabawy z naszym serwisem.

Quiz. Tajemniczy świat kosmosu. Większość pada na szóstym pytaniu!

Pytanie 1 z 10
Którą planetą w kolejności od Słońca jest Mars?

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu. Tym razem mamy dla was quiz, związany z tajemniczym i fascynującym światem kosmosu. Planety, komety, księżyce i nie tylko! 10 pytań, które zweryfikują waszą wiedzę w tej dziedzinie. Zapraszamy do wspólnej zabawy i konieczine pochwalcie się swoim wynikiem w komentarzu!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany