Przelotny deszcz i podwyższone ciśnienie. Ekspert ma też dobre wieści [Pogoda Toruń 28.04.2022]

i

Autor: CC Unsplash.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie ilustracyjne Przelotny deszcz i podwyższone ciśnienie. Ekspert ma też dobre wieści [Pogoda Toruń 28.04.2022]

Przelotny deszcz i podwyższone ciśnienie. Ekspert ma też dobre wieści [Pogoda Toruń 28.04.2022]

2022-04-28 4:30

Pogoda Toruń 28.04.2022. W czwartek mieszkańcy grodu Kopernika i okolic powinni mieć przygotowane parasole, ale z drugiej strony warunki atmosferyczne będą korzystnie wpływać na ich samopoczucie. Najnowszą prognozę analizujemy poniżej na se.pl.

Pogoda Toruń 28.04.2022. Potwierdzają się wcześniejsze doniesienia meteorologów. W czwartek mogą nam się przydać parasole, choć nie będzie to gigantyczny problem. Tak też wynika z prognozy opublikowanej przez cenionego w regionie eksperta Rafała Maszewskiego. - W dzień słońce będzie się przeplatać z chmurami i tylko lokalnie oraz sporadycznie możliwy jest przelotny deszcz. Po bardzo chłodnym początku dnia, po południu temperatura powietrza wzrośnie do 14; 15 stopni Celsjusza. Odczujemy komfort termiczny - czytamy na stronie pogodawtoruniu.pl.

Czytaj też: Łowili ryby na Jeziorze Chełmżyńskim. Nagle wywróciła się łódka! Tragedia koło Torunia

- Północny wiatr będzie przeważnie słaby, tylko pod koniec dnia chwilami umiarkowany. Ciśnienie atmosferyczne będzie się wahać na podwyższonym poziomie, a warunki biometeorologiczne będą korzystne - dodaje Rafał Maszewski.

Pogoda Toruń 28.04.2022. Prognoza na weekend i nie tylko

W czwartek ciśnienie ukształtuje się na poziomie ok. 1019 hPa i utrzyma się aż do niedzieli. Wówczas odnotujemy delikatny, ale jednak spadek. Na termometrach 14-16 stopni, a nocami minimalny plus. W weekend wiatr będzie słaby lub umiarkowany. Nie spodziewamy się zbyt wielu opadów deszczu, choć 1 maja może pokropić. Prognozę na majówkę dla Torunia opublikujemy niebawem w naszym serwisie.

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!

Sonda
Czy pogoda ma wpływ na twoje samopoczucie?
Nasi Partnerzy polecają