Przelotny deszcz i podwyższone ciśnienie. Ekspert ma też dobre wieści [Pogoda Toruń 28.04.2022]

i

Autor: CC Unsplash.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie ilustracyjne Przelotny deszcz i podwyższone ciśnienie. Ekspert ma też dobre wieści [Pogoda Toruń 28.04.2022]

Przelotny deszcz i podwyższone ciśnienie. Ekspert ma też dobre wieści [Pogoda Toruń 28.04.2022]

2022-04-28 4:30

Pogoda Toruń 28.04.2022. W czwartek mieszkańcy grodu Kopernika i okolic powinni mieć przygotowane parasole, ale z drugiej strony warunki atmosferyczne będą korzystnie wpływać na ich samopoczucie. Najnowszą prognozę analizujemy poniżej na se.pl.

Pogoda Toruń 28.04.2022. Potwierdzają się wcześniejsze doniesienia meteorologów. W czwartek mogą nam się przydać parasole, choć nie będzie to gigantyczny problem. Tak też wynika z prognozy opublikowanej przez cenionego w regionie eksperta Rafała Maszewskiego. - W dzień słońce będzie się przeplatać z chmurami i tylko lokalnie oraz sporadycznie możliwy jest przelotny deszcz. Po bardzo chłodnym początku dnia, po południu temperatura powietrza wzrośnie do 14; 15 stopni Celsjusza. Odczujemy komfort termiczny - czytamy na stronie pogodawtoruniu.pl.

Czytaj też: Łowili ryby na Jeziorze Chełmżyńskim. Nagle wywróciła się łódka! Tragedia koło Torunia

- Północny wiatr będzie przeważnie słaby, tylko pod koniec dnia chwilami umiarkowany. Ciśnienie atmosferyczne będzie się wahać na podwyższonym poziomie, a warunki biometeorologiczne będą korzystne - dodaje Rafał Maszewski.

Pogoda Toruń 28.04.2022. Prognoza na weekend i nie tylko

W czwartek ciśnienie ukształtuje się na poziomie ok. 1019 hPa i utrzyma się aż do niedzieli. Wówczas odnotujemy delikatny, ale jednak spadek. Na termometrach 14-16 stopni, a nocami minimalny plus. W weekend wiatr będzie słaby lub umiarkowany. Nie spodziewamy się zbyt wielu opadów deszczu, choć 1 maja może pokropić. Prognozę na majówkę dla Torunia opublikujemy niebawem w naszym serwisie.

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!

Sonda
Czy pogoda ma wpływ na twoje samopoczucie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE