Pogoda na zimę 2022. Jasnowidz Jackowski zdradził co nas czeka! Będzie siarczysty mróz, czy ciągła plucha?

i

Autor: Krzysztof Jackowski, YouTube Pogoda na zimę 2022. Jasnowidz Jackowski zdradził co nas czeka! Będzie siarczysty mróz, czy ciągła plucha?

Wielka wizja

Pogoda na zimę 2022. Jasnowidz Jackowski powiedział, co nas czeka! Będzie siarczysty mróz czy ciągła plucha?

2022-11-05 1:16

Jaka będzie pogoda zimą 2022? Czy czekają nas mroźne i ciężkie do zniesienia dni, czy raczej będziemy świadkami bezśnieżnej, w miarę ciepłej zimy? O to, jaka czeka nas pogoda zimą 2022, "Super Express" zapytał najsłynniejszego polskiego jasnowidza, Krzysztofa Jackowskiego. Co zobaczył w swojej wizji? Jasnowidz Jackowski zdradził to tylko czytelnikom se.pl.

Jaka będzie pogoda w zimę 2022? Czy przed nami śnieżne i bardzo zimne dni, czy raczej powinniśmy przygotować się na spokojną i lekką zimę? To pytanie zadaje sobie coraz więcej Polaków, którzy w dobie kryzysu węglowego chcieliby wiedzieć, czy zapasy węgla, które mają, pozwolą im spokojnie przetrwać zimę. Właśnie dlatego postanowiliśmy zapytać najsłynniejszego polskiego jasnowidza, Krzysztofa Jackowskiego, o to, jaka będzie pogoda zimą 2022? Specjalnie dla czytelników "Super Expressu" jasnowidz Jackowski miał wizję przyszłości dotyczącą tego, jaka będzie pogoda w zimę 2022-2023. Przeczytaj najnowszą przepowiednię Krzysztofa Jackowskiego, jasnowidza z Człuchowa.

Taka będzie zima 2022. Jasnowidz Jackowski wszystko zdradził. Dla niektórych to wybawienie!

Jaka będzie pogoda w zimę 2022/2023?

- Nie myślałem o tym – wyznał w rozmowie z "Super Expressem" jasnowidz Jackowski i dodał: - Pierwsze przeczucie? Zima w tym roku będzie krótka. Mówię o tym roku, o 2022, nie o styczniu, nie o lutym 2023. Mówię o końcu roku 2022. Tam będzie jakiś przejaw zimy. Ogólnie zima będzie taka umiarkowana. Bardziej deszczowo będzie w tym roku – zdradził swoją przepowiednię dotyczącą pogody w zimę jasnowidz Jackowski.

Wierzycie w przepowiednie jasnowidza Jackowskiego? Koniecznie oddajcie głos w naszej sondzie, którą znajdziecie poniżej.

Chcesz więcej przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego, jasnowidza z Człuchowa? Zajrzyj do galerii zdjęć. Tam jedna z najbardziej przerażających przepowiedni jasnowidza Jackowskiego: Totalnie przerażająca wizja jasnowidza Jackowskiego! "Część Polski będzie poligonem". Polakom grozi niebezpieczeństwo?!

Sonda
Wierzysz w przepowiednie jasnowidza Jackowskiego?
Jasnowidz Jackowski zobaczył DWIE UKRAINY w swojej wizji przyszłości! Co stanie się za wschodnią granicą?!
Nasi Partnerzy polecają