Ogromny huk postawił na nogi całą okolicę! Pod wrażeniem uderzenia pioruna byli nawet strażacy [WIDEO]

i

Autor: Facebook/OSP Bogdaniec Wideo z uderzenia pioruna w słup energetyczny w Jeninku pod Gorzowem Wielkopolskim pojawiło się na profilu facebookowym OSP Bogdaniec

Było co oglądać!

Ogromny huk postawił na nogi całą okolicę! Pod wrażeniem uderzenia pioruna byli nawet strażacy [WIDEO]

2023-06-28 10:49

Wideo z uderzenia pioruna w słup energetyczny w Jeninku pod Gorzowem Wielkopolskim pojawiło się na profilu facebookowym OSP Bogdaniec. Pod wrażeniem nagrania byli zarówno strażacy ochotnicy, jak i internauci, bo pod postem pojawiło się kilkaset reakcji. Wideo jest wyjątkowo spektakularne, bo kamera była zainstalowana dość blisko miejsca, w którym uderzył piorun.

Piorun uderzył w słup energetyczny. Spektakularne wideo spod Gorzowa Wielkopolskiego

Ogromny huk rozniósł się po całej okolicy, po tym jak piorun uderzył w słup energetyczny w miejscowości Jeninek pod Gorzowem Wielkopolskim. Nagranie, które udało się zarejestrować jednemu z mieszkańców, trafiło do druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Bogdańcu, którzy nie omieszkali się nim podzielić na swoim profilu facebookowym. Pod postem z wideo dokumentującym uderzenie pioruna pojawiło się ponad 320 reakcji internautów i prawie 20 komentarzy, a nagranie zostało odtworzone ponad 83 tys. razy. - O mamo!!! Aż współczuję ludziom, podejrzewam, że sprzęty się zdrowo popaliły 😭 - napisała jedna z użytkowniczek Facebooka. - Nie no film pierwsza klasa! O czasie i ma miejscu. Trafienie za 100 punktów. Brawo - skomentował inny internauta.

Gdzie jest burza?

Okazja do nakręcenia podobnego filmu może się pojawić również w środę, 28 czerwca, jako że w wybranych regionach kraju mogą się pojawić burze. Zgodnie z prognozami największa szansa na ich wystąpienie dotyczy południowo-wschodniej, wschodniej i północno-wschodniej części Polski.

Sonda
Boisz się burzy?
Urodziny szczecińskich czworaczków