Lato 2022. Taka będzie pogoda! Jasnowidz Jackowski już to wie i nie ma wątpliwości

2022-05-16 6:41
Lato 2022. Taka będzie pogoda! Jasnowidz Jackowski już to wie i nie ma wątpliwości
Autor: Krzysztof Jackowski, YouTube Lato 2022. Taka będzie pogoda! Jasnowidz Jackowski już to wie i nie ma wątpliwości

Lato 2022. Jaka będzie pogoda? Już niedługo rozpoczną się wakacje, ale wiele osób plany urlopowe snuje już od dawna. Czy pogoda dopisze? Jaka będzie aura w czasie tegorocznego lata? Czy będzie ciepło i słonecznie, czy raczej powinniśmy być gotowi na ulewne, burzowe dni? Tylko Super Expressowi jasnowidz Jackowski zdradził, co zobaczył w swojej wizji przyszłości dotyczącej pogody w lato 2022.

Jaka będzie pogoda w lato 2022?

Z tym pytaniem zmierzył się, na prośbę Super Expressu, najsłynniejszy polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski. Co zobaczył w swojej wielkiej wizji? Czy czekają nas upalne dni, czy może jednak powinniśmy być gotowi na potężne burze, wichury i ulewne deszcze? Czy planując urlop w Polsce będziemy mogli cieszyć się ciepłymi dniami, czy raczej pogoda nie będzie nas rozpieszczać? Przeczytajcie najnowszą przepowiednię jasnowidza Jackowskiego dotyczącą pogody w lato 2022.

Zobacz koniecznie: 16.05.2022. Horoskop dzienny: poniedziałek

- Uważam, że maj będzie wreszcie ciepły – zdradził swoją najnowszą przepowiednię dotyczącą pogody w maju 2022 Super Expressowi jasnowidz Jackowski. Tylko nam powiedział także, jaka będzie pogoda w lato 2022. - Jest to naturale, ale w drugiej połowie maja 2022 będzie deszcz. Druga połowa maja będzie dość mokra. To będzie czas ulew i deszczy. Będzie trwał tydzień. Po nim przyjdzie w końcu ciepłe lato. Ocieplenie nastąpi dość szybko. Mniej więcej kilka dni po majówce, która nie będzie do końca taka rozpieszczająca nas – mówił jasnowidz Jackowski. - Kilka dni po majówce przyjdzie takie pierwsze, istotne ciepło. W maju czeka nas około tygodnia ulew.

Sprawdź to! Jasnowidz Jackowski zobaczył DWIE UKRAINY w swojej wizji przyszłości! Co stanie się za wschodnią granicą?!

W galerii zdjęć poniżej przeczytasz kolejną przepowiednię jasnowidza Jackowskiego.

Sonda
Wierzysz w przepowiednie jasnowidza Jackowskiego?

Przeczytaj książkę Przemysława Lewickiego o jasnowidzu Jackowskim wydawnictwa Harde.

Możesz ją kupić TUTAJ.

Jasnowidz Jackowski, Przemysław Lewicki
Autor: HARDE Jasnowidz Jackowski, Przemysław Lewicki
Jasnowidz Jackowski zobaczył DWIE UKRAINY w swojej wizji przyszłości! Co stanie się za wschodnią granicą?!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE