Jasnowidz Jackowski przewidział pogodę Wszystkich Świętych i w listopadzie?! Ta przepowiednia wielu zaskoczy

i

Autor: Krzysztof Jackowski, YouTube Jasnowidz Jackowski przewidział pogodę Wszystkich Świętych i w listopadzie?! Ta przepowiednia wielu zaskoczy

Lepiej się przygotujcie! Jasnowidz Jackowski przewidział pogodę na Wszystkich Świętych i listopad!

2021-10-25 19:05

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej znanych jasnowidzów we współczesnej Polsce. Od lat dzieli się swoimi wizjami przyszłości. Tym razem tylko dla „Super Expressu” przewiduje pogodę na Wszystkich Świętych i listopad 2021. Jak brzmią prognozy jasnowidza Jackowskiego? Jaką pogodę zobaczył w swojej wizji? Jak brzmi najnowsza przepowiednia jasnowidza Jackowskiego? Przeczytacie ją tylko na se.pl!

Jasnowidz Jackowski skupia wokół siebie rzesze sympatyków, którzy z niecierpliwością wyczekują jego kolejnych przepowiedni i wizji. Tym, co Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa, zobaczył w swoich poczuciach, dzieli się z fanami za pośrednictwem swojego kanału na portalu YouTube. Tym razem tylko czytelnikom se.pl zdradza swoją przepowiednię dotyczącą tego, jaka będzie pogoda na Wszystkich Świętych 2021. Poznaliśmy także prognozę na listopad.

Jasnowidz Jackowski przewidział pogodę Wszystkich Świętych i w listopadzie?! Ta przepowiednia wielu zaskoczy

- Powiem tak: mam wrażenie, że listopad zacznie się chłodniej, ale potem się ociepli i powiedzmy od 2/3 listopada, może z wyjątkiem dwóch, trzech dni, jakiegoś załamania pogodowego i ewentualnie jakiegoś mokrego śniegu, to listopad mi się ogólnie kojarzy w miarę jesienny - zaczął swoją przepowiednię jasnowidz Jackowski i dodał: - Czyli zima nas nie powinna zaskoczyć w listopadzie. Ja mam wrażenie, że w drugiej połowie listopada będą takie trzy dni, że trochę śniegu mokrego spadnie i tak przypomni nam to zimę. Natomiast cały listopad, uważam, będzie typowo jesienny, a druga jego połowa, nawet 2/3, czyli początek listopada może zrobić się trochę chłodniejszy, po czym 2/3, reszta listopada, będzie typowo jesienny. Bogu dziękować, bo węgiel bardzo drogi i inne rzeczy, jak na przykład gaz, to oby tak było, mam nadzieję.

NIE PRZEGAP: Taka praca może być spełnieniem marzeń. Wystarczy pokazać swoją pasję

Jasnowidz Jackowski miał wizję. Jaka będzie pogoda na Wszystkich Świętych?

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa zdradził „Super Expressowi” także to, jaką pogodę na Wszystkich świętych zobaczył w swojej wizji przyszłości.

- Pogoda na Wszystkich Świętych kojarzy mi się stabilnie. To znaczy mamy do czynienia z Polską. To jest jednak pewna przestrzeń. I w Krakowie może być inaczej, a w Człuchowie może być inaczej. Ale ogólnie będzie to w miarę ciepławy dzień będzie - mówił jasnowidz Jackowski.

Zobacz koniecznie: Jasnowidz Jackowski alarmuje: W całej Polsce wprowadzą stan podwyższonej gotowości! Wasze pieniądze są zagrożone, róbcie zapasy

Sprawdź swój aktualny horoskop TUTAJ.

Przeczytaj książkę Przemysława Lewickiego o jasnowidzu Jackowskim wydawnictwa Harde.

Możesz ją kupić TUTAJ.

Jasnowidz Jackowski

i

Autor: materiały prasowe
Jasnowidz Jackowski ostrzega! Przerażająca przepowiednia o nalocie. To stanie się w nocy
Sonda
Wierzysz w przepowiednie jasnowidza Jackowskiego?
Nasi Partnerzy polecają