Jasnowidz Jackowski już wie jaka będzie zima 2022! Właśnie TO nas czeka

i

Autor: Krzysztof Jackowski, YouTube Jasnowidz Jackowski już wie jaka będzie zima 2022! Właśnie TO nas czeka

Przepowiednia

Jasnowidz Jackowski już wie, jaka będzie zima 2022! Właśnie TO nas czeka

2022-08-29 6:19

Jaka będzie zima 2022? Czy czekają nas bardzo zimne dni, czy może przed nami lekka i przyjemna zima? O to, jaka będzie pogoda zimą 2022/2023 zapytaliśmy jasnowidza Jackowskiego. Tylko Super Expressowi zdradził, co zobaczył w swojej wizji przyszłości.

Jaka będzie pogoda w zimę 2022 - 2023? Czy w Polsce będzie mroźna, śnieżna zima, czy raczej powinniśmy przygotować się na lekką i spokojną zimę? W czasie kryzysu węglowego pytanie o to, jaka będzie zima nurtuje wielu Polaków, dlatego postanowiliśmy o to spytać najsłynniejszego polskiego jasnowidza, Krzysztofa Jackowskiego. Tylko czytelnikom Super Expressu jasnowidz Jackowski zdradził, co zobaczył w przepowiedni o tym, jaka będzie pogoda w zimę 2022-2023. Przeczytaj najnowszą przepowiednię Krzysztofa Jackowskiego, jasnowidza z Człuchowa.

Taka będzie zima 2022. Jasnowidz Jackowski wszystko zdradził. Dla niektórych to wybawienie!

Jaka będzie pogoda w zimę 2022/2023?

- Nie myślałem o tym – wyznał w rozmowie z Super Expressem jasnowidz Jackowski i dodał: - Pierwsze przeczucie? Zima w tym roku będzie krótka. Mówię o tym roku, o 2022, nie o styczniu, nie o lutym 2023. Mówię o końcu roku 2022. Tam będzie jakiś przejaw zimy. Ogólnie zima będzie taka umiarkowana. Bardziej deszczowo będzie w tym roku – zdradził swoją przepowiednię dotyczącą pogody w zimę jasnowidz Jackowski.

Zobacz koniecznie: Przepowiednia Jasnowidza Jackowskiego szokuje. COŚ stanie się na mundialu 2022! Czy chodzi o ekipę Michniewicza?!

Wierzycie w przepowiednie jasnowidza Jackowskiego? Koniecznie oddajcie głos w naszej sondzie, którą znajdziecie poniżej.

Chcesz więcej przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego, jasnowidza z Człuchowa? Zajrzyj do galerii zdjęć. Tam jedna z najbardziej przerażających przepowiedni jasnowidza Jackowskiego: Totalnie przerażająca wizja jasnowidza Jackowskiego! "Część Polski będzie poligonem". Polakom grozi niebezpieczeństwo?!

Sonda
Wierzysz w przepowiednie jasnowidza Jackowskiego?
Jasnowidz o tym co czeka Polskę
Nasi Partnerzy polecają