Brzydka pogoda w Toruniu. Ekspert prognozuje deszcz i chłód [Pogoda Toruń 21.04.2022]

i

Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie ilustracyjne Brzydka pogoda w Toruniu. Ekspert prognozuje deszcz i chłód [Pogoda Toruń 21.04.2022]

Brzydka pogoda w Toruniu. Ekspert prognozuje deszcz i chłód [Pogoda Toruń 21.04.2022]

2022-04-21 5:00

Pogoda Toruń 21.04.2022. Sprawdzamy najnowszą prognozę cenionego eksperta Rafała Maszewskiego. Czwartek i piątek (21-22.04.2022) mogą przynieść opady deszczu. Wiosna pod przyjemną postacią nie chce się rozgościć w naszym regionie. Oto najnowsza prognoza pogody dla województwa kujawsko-pomorskiego.

Pogoda Toruń 21.04.2022. Warunki atmosferyczne, które będą nam towarzyszyć w czwartek raczej nie przypadną wam do gustu. Po aktualne prognozy dla grodu Kopernika i województwa kujawsko-pomorskiego zaglądamy do serwisu pogodawtoruniu.pl. - Będzie pochmurno i zwłaszcza na początku oraz pod koniec dnia możliwy jest czasami słaby deszcz. Po południu temperatura powietrza wzrośnie do około 11; 12 stopni. Odczujemy łagodny chłód. Północno wschodni wiatr będzie słaby, okresami umiarkowany - pisze Rafał Maszewski, ceniony ekspert od pogody.

Czytaj też: Toruń ma przystanek, na którym nie zatrzymuje się żaden autobus! "To pomnik dokonań prezydenta Zaleskiego"

- Ciśnienie atmosferyczne będzie stabilne na lekko obniżonym poziomie. Warunki biometeorologiczne będą w łagodnym stopniu niekorzystne - podsumowuje Rafał Maszewski.

Pogoda Toruń 21.04.2022. Prognoza na czwartek i piątek

W piątek warunki atmosferyczne będą bardzo podobne do tych z 21 kwietnia. Rafał Maszewski spodziewa się deszczu rano i przed południem. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, a ciśnienie ukształtuje się na poziomie ok 1007 hPa. W weekend poprawa pogody. Na termometrach 13-14 stopni i przewaga słońca. Na początku przyszłego tygodnia termometry znów będą wskazywać ok 12 stopni Celsjusza, niewykluczony jest też słaby deszcz. O szczegółach będziemy was informować na bieżąco.

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!

Sonda
Czy pogoda ma wpływ na twoje samopoczucie?
Piękna pogoda zachęciła do spacerów. Tłumy w Myślęcinku
Nasi Partnerzy polecają