Quiz. Czwartkowy test z geografii. Ekstremalnie trudny sprawdzian ze stolic. 8/15 będzie sukcesem!

i

Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie ilustracyjne Quiz. Czwartkowy test z geografii. Ekstremalnie trudny sprawdzian ze stolic. 8/15 będzie sukcesem!

Quiz. Ekstremalnie trudny sprawdzian ze stolic. Na pewno się wyłożysz jeszcze przed 5 pytaniem!

2022-06-11 14:59

QUIZ. Nasz test z geografii tym razem dotyczy nieoczywistych stolic państw świata. Bułka z masłem? Tak się tylko wydaje. Nawet zdaniem ekspertów z tej dziedziny, wynik 7/15 należy uznać za ogromny sukces! Życzymy wam dobrej zabawy z egzotycznymi krajami.

Quiz. Czwartkowy test z geografii. Ekstremalnie trudny sprawdzian ze stolic. Nawet 7/15 będzie sukcesem!

Pytanie 1 z 15
Stolicą Kanady jest:

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu. Tym razem mamy dla was - naszym zdaniem - niełatwy sprawdzian z geografii. Wynik w okolicach 7/15 będzie powodem do zadowolenia. Czy stolice egzotycznych państw świata i tych, które mają siedzibę władz w nieoczywistym miejscu to dla was bułka z masłem? Zapraszamy do zabawy i nie zapomnijcie pochwalić się swoim wynikiem w komentarzu!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany